bmw_r1300gs_cartec




Vjezd parkoviště letiště ruzyně na moto

  • 0

    22.6.2022 od Vlkovec

    Jsem ze vsi a dotykáč ještě moc neovládám a jinam mi dotaz nejde vložit. Nikde jsem se nedočetl, jestli se na parkoviště před terminálem nahoře dá vjet a vyjet na moto. Plechovkou jsem tam často, ale zítra pokud nebude pršet, tak chci pro syna jet na moto. Tak jestli mě ten jejich slavný systém pustí? Admin se omlouvám za offtopic, nikde jinde minto nabídku přidat dotaz neukázalo ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    22.6.2022 od Medved

    Na ten jejich slavny system se vyser. Zavory jsou kratky, na motorce ji normalne objedes. Jezdim tam tak porad a problem jsem jeste nemel. Vetsinou parkuju na Expresu (15min) a neparkuju v chlivkach pro auta. Jsou tam ruzna srafovana mista. Motorek a hlavne skutru tam v lete stoji vzdycky hafo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2022 od 40007

    v provozním řádu mají toto: Parkoviště pro motocykly je situováno ve 2. nadzemním podlaží PC COMFORT (dále jen: „moto
    parkoviště“)

    Doplněno:

    Parkovací doklad pro možnost odstavení motocyklu vydává Uživateli Dispečer hlídaného
    parkoviště, který mu současně odemkne vjezdovou zábranu

    22.6.2022 od 40007

    Parkovací doklad pro možnost odstavení motocyklu vydává Uživateli Dispečer hlídaného
    parkoviště, který mu současně odemkne vjezdovou zábranu

    22.6.2022 od 40007

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.8.2022 od OndraF

    Ahoj, pozdě, ale přece... parkoviště pro motorky, které není nijak omezené, je pod mostem k Terminálu 2 hned vedle vjezdu na parkoviště technického bloku ŘLP ("věž").

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist