bmw_r1300gs_cartec




Otáčky při jízdě

  • 0

    20.5.2022 od Gutalaxis

    Zdravím pánové, poslední dva dny jsem strávil pročítáním předchozích příspěvků, ale přesto jsem nenalezl odpověď, která by vyřešila můj problém. Po zimě jsem udělal běžný servis a vše se zdálo v pořádku, ale při třetí jízdě jsem začal řešit problém s otáčkami při jízdě. Při zahřátém motoru se mi při jízdě otáčky drží stále kolem 4000. Při přeřazování stále 4000. I když podřazuji a mám klidně 2000 otáček, tak jakmile zmáčknu spojku, tak otáčky vylezou na 4000, ale jinak motorka nemá tendenci přidávat samovolně. Děje se tak pouze při jízdě. Jakmile začnu téměř zastavovat, tak otáčky klesnou zpátky k cca 1600. Jakmile stojím, tak volnoběžné jsou tak jak mají být. Nevěděl by někdo kde by mohl být zakopaný pes? Motorka Honda CBR 929RR. Děkuji

    Doplněno:

    Běžná údržba zahrnovala výměnu oleje, výměnu olejového filtru, výměna žárovek v předním světlometu, vyčištění a opětovné namazání řetězu, napnutí řetězu, vrácení baterky z nabíječky.
    Nádrž dole vůbec nebyla.

    30.5.2022 od Gutalaxis

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    21.5.2022 od kawarer

    co vše zahrnovala běžná údržba?

    Doplněno:

    Běžná údržba zahrnovala výměnu oleje, výměnu olejového filtru, výměna žárovek v předním světlometu, vyčištění a opětovné namazání řetězu, napnutí řetězu, vrácení baterky z nabíječky.

    30.5.2022 od Gutalaxis

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.5.2022 od ja1

    Tak znovu zvednout nádrž a kouknout co jsi zapomněl zapojit, nejspíš nějaká hadička podtlaku

    Doplněno:

    Nádrž dole vůbec nebyla. Pouze sundaný spodní plast, kvůli oleji.

    30.5.2022 od Gutalaxis

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist