bmw_r1300gs_cartec




Nesvítí světlo a nestartuje

  • 0

    27.3.2022 od SirAli

    Ahoj, po zasunutí klíčku a otočení se rozsvítí budík, svítí neutral, blinkry blikají, troubí, zadní světlo svítí i brzdové jen nesvítí přední světlo a nestartuje jako, že se vůbec netočí motor. Baterie nová, všechny pojistky jsou OK. Potadíte prosím co s tím? ( dělal jsem si přídavná světla a ne moc odborně zapojil, ale bez problému jsem nastartovat, ujel 50 km, zaparkoval a druhý den už nic ) předem děkuji za rady AN

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    28.3.2022 od zdenysrx6

    startovací čudl , nejspíš si ho odpalil zvýšeným odběrem přídavných světel , určitě máš systém furttosvítí a při startovaní ti zhasína světlo , je to tak? hledal bych právě v tom čudlu co je na řidítkách

    Doplněno:

    MOC DĚKUJI opravdu to byl ten čudl

    28.3.2022 od SirAli

    MOC DĚKUJI

    28.3.2022 od SirAli

    děkuji za radu na čudl se mužu podívat a máš pravdu, že to je systé furttosvítí. A to pak bude svítit i světlo když se opraví ten čudl ?

    28.3.2022 od SirAli

    děkuji za radu na čudl se mužu podívat a máš pravdu, že to je systé furttosvítí. A to pak bude svítit i světlo když se opraví ten čudl ?

    28.3.2022 od SirAli

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0

    28.3.2022 od Strider

    tu ma nejaky maník nafoteny ten spinaci "čudl"

    musis si odrolovat dolu na stranke su foto...

    Doplněno:

    děkuji moc za rady a opravdu to byl ten čudl. Volal jsem dnes elektrikáři a potvrdil, že to někde dostalu ránu a je tam pecka nebo je to celé v háji. Tak jsem to rozebral a hnul těmu čudli v tlačítku startování a funguje to. Bude to chtít ještě odborný zásah, ale havně, že to nemusím celé kupovat nové za 4500,- .Ještě jednou moc děkuji :)

    28.3.2022 od SirAli

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist