globalmoto_duben_nolan




někdy nereaguje na startér

  • 0

    22.2.2022 od _lukas

    Ahoj,
    Speed triple 2010, 2x - 3x stisknu startér a nic se nestane, napočtvrté normálně začne točit a naskočí. Dříve to nedělalo. Měnil jsem svody, ale to nevím, jestli může nějak souviset. Baterku jsem nabil. Uměli byste mě navést, čím to může být?
    Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    22.2.2022 od _Michal

    Ze by oxidace na konektoru tlacitka...

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.2.2022 od Míra

    Ahoj. Mohlo by to být startovací relé.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2022 od Medved

    Muze to byt cokoliv z retezu tlacitko - tenky kabel k rele - startovaci rele - tlusty kabel ke starteru - starter - volnobezka.
    - Pokud mackas tlacitko a slysis cvakat rele, je to budto spinaci kontakt rele, tlustej kabel ke starteru, starter anebo volnobezka.
    - Pokud mackas tlacitko a neslysis cvakat rele, je to budto tlacitko, tenky kabel ke startovacimu rele anebo vinuti rele.

    Bez mereni se neobejdes (metodu 'dratem postupne simulovat jednotlive podezrele casti' ti vrele nedoporucuji, pokud se musis ptat tak jak se ptas)

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2022 od Frankie

    Baterka. Dělalo mi to to samý, že prostě občas po zmáčknutí tlačítka startéru se nestalo vůbec nic. Po výměně baterky za novou to přestalo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.3.2022 od optimit

    Mně toto dělala volnoběžka

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.3.2022 od Hříbek

    Mě to dělá nedostatečně zmáčknutá spojka při startu, čili čidlo spojkové páčky ... pokud máš jiné páčky, může to být ono

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist