globalmoto_duben_nolan




Ducati 848 volnobeh problemy

  • 0

    28.8.2021 od ferdzi

    Pozdravujem mam problem s 848 a netrufam si odhadnut ci by to mohlo byt, otacky na volobehu klesaju nahle z 1600 na 1200 pri com zhasne predne svetlo, viete ako je to u ducati ta motorka ked vrci tak hrkoce ako by sa to islo rozsypat ale myslim si ze od motora ide nieco co tam pred tym nebolo, bud to je spojka na konci zivotnosti aj zabera na samom vrchu alebo je to z druhej strany od generatora...za jazdy to ide pekne ma to tah...

    po nastartovani za studena to zvykne dokial sa to zohreje len tak zdochnut a tereba startovat znovu, co stym ?

    Doplněno:

    28.8.2021 od ferdzi

    28.8.2021 od ferdzi

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    28.8.2021 od krokoš

    Čau, v prvom rade, by som prezrel kontakty na reglery, a tiež všetky spoje, či nie sú zahoreté. To je prejav studeného zahoretého spoju. Možno, nejaký skrat, predretý vodič , pozri všetko elektrické v prvom rade, aj v osvetlení a aj vzadu. Aj kontrolky. Potom pokračuj dobíjaním. Ten zvuk sa možno ozve, keď spadnú otáčky, následkom poruchy v elektrike. . Napoj merák na baterku počas činnosti motoru na voľnobeh a sleduj zmenu dobíjania pri pohasínaní svetiel. Mal by ukazovať cca od 13,5 V do 14,2 V .

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.8.2021 od Anti

    Na připojení diagnostiky ti stačí kabel za pár eur a noťas. Ale podle mě by měli mít budíky autodiagnostiku, moje je mají. Tím bych začal. Můžeš mít vadné čidlo teploty nebo něco takového.
    Zajímavé je to problikávající světlo, přitom budíky drží. Zkus kouknout na pojistky.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist