globalmoto_duben_nolan




výměna baterie v DO

  • 0

    13.6.2021 od JardaJC

    Zdravím uživatele BMW K 1600 GT/GTL. Zobrazila se mi hláška o potřebě vyměnit baterii v dálkovém ovládání.
    Rozdělal jsem DO, vyndal baterii a asi týden jsem ji sháněl. Vložil jsem baterii a uzavřel víčko. Stiskl jsem tlačítko a kontrolka se rozsvítila a zůstala svítit. Tak jsem zmačknul tlačítko znovu a ona zhasla. Nyní při stisku problikává jako před výměnou.
    Toto jsem dělal doma bez motorky. Když jsem přišel k motce, tak nereagovala na DO. Zkusil jsem druhé DO a s ním vše funguje. Musí se po výměně baterie v DO vše nějak spárovat? Nebo DO kleklo zrovna při výměně baterie.
    Díky všem za radu.
    JardaJC

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    13.6.2021 od StB

    Doplněno:

    Slíbil jsem odpověď. Asi 3x jsem zkoušel podle tvého návodu. Neúspěšně. Vše jsem vždy dělal při vypnutém alarmu a odemčených zámcích. Pak jsem to jednou zkusil se zamknutými zámky a aktivním alarmu a PODAŘILO SE. Nevím, zda musí být zámky zamčené a alarm aktivní ale mně to tak fungovalo. Takže díky za radu.

    12.7.2021 od JardaJC

    Zítra vyzkouším. Díky.

    13.6.2021 od JardaJC

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.6.2021 od JiriBN

    Znovu přes diagnostiku spárovat.

    Doplněno:

    Díky za radu.

    13.6.2021 od JardaJC

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2021 od juryna007

    To je bolest Baworáků... Problém je, že na výměnu baterie máš cca 5s... Pak se smaže kód a moto se musí spárovat znova přes diagnostiku..

    Bohužel...

    Zda se to málo ale když si všechno rozebereš, připravíš, rozmysliš, tak se to v pohodě stihnout dá...

    Pro příště a pro ostatní...

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.6.2021 od FatBoy105th.

    Zadnou diagnostiku nepotrebujes, vsechno kecy ....funguje to co pise StB . Je to i v prirucce.

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist