bmw_r1300gs_cartec




Jak ztiším motorku ?

  • 0

    7.2.2021 od Mtnjw

    Zdravím
    chci oprášit tátovo DRko a začít jezdit. Má tam ale aftermarketové laděné výfuky (už tak koupil), které dělají hrozný kravál. Chtěl bych sehnat něco tiššího ale jediné co mi táta poradil je koupit originál výfuk. Problém vidím v tom že origo váží asi 15kg což mi přijde hodně. Nedá se sehnat nějaký tišší aftermarketový výfuk? Jsem tu celkem novej tak se omlouvám jestli je tohle hodně blbej dotaz

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    8.2.2021 od -Jandys-

    Zdarec, mám dva Dominatory ovály s db kilery a v pohodě, zvuk i vzhled tak i cena.Jinak v podstatě jakýkoliv laděný výfuk co má db vložku a pasuje ti na výfukový svod co jde z motoru(koleno).

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2021 od Rescoo

    Ahoj, samozřejmě můžeš objednat jiné výfuky s tlumivkou. Otázkou je, kolik do toho chceš dát peněz.
    Dále by sis mohl nechat udělat tlumivku do stávajících výfuků a zkusit ho převatovat. Také je to možnost. Mrkni se ke klukům na bigařské forum, tam se to hodně řešilo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2021 od VeinVaricose

    počítej s tím, že s výměnou výfuků tě čeká úprava směsi paliva.....

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2021 od Pedl

    No obvykle nic tižšího než origo není. Mně přijdou všechny větší jednovály hlučné. Já bych s tím objednáváním počkal a třeba navštívil jiné majitele a poslechl si výfuk naživo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2021 od Jardas444

    Dobrá náhrada jsou výfuky ze starého GSX-R. Kluci je měly na Bigu na motorové brzdě a vycházely perfektně. Já osobně jsem je měl taky na Bigu a absolutně bez problémů.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2021 od Ppepek

    Nemáš lepší si ty tlumivky vyrobit nebo nechat vyrobit?

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.2.2021 od lan

    Vyndej DB killery, omotej jednou vrstvou vaty z rouna, stáhni kovovými páskami a vrať do výfuků a je hotovo.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist