globalmoto_duben_nolan




Nádrž jakou má funkci trubička v ní.

  • 0

    31.7.2020 od Papanhe

    Zdravím všechny. Máte někdo ponětí jakou má funkci zakroucená trubka v nádrži. Vyusťuje vedle nalívacího hrdla v prolisu pod krytkou. Okolo to mám orezlé. Přisávat vzduch by to mělo stíhat přes klíček. V rozkresu nic není.
    Díky za odpovědi.

    Doplněno:

    Aha, díky za podrobné informace.
    Určitě tam mam jednu trubičku ale kam vede? Nádrž jsem měl sundanou protože jsem lepil několik prorezlých dírek. Žádný výstup na hadičku či cokoliv podobného na ní není. Vstup do této trubky zalepím. Do hrdla přijde pořádný O kroužek. Původní gumička netěsnila. Přes zimu nádrž vyleju gumou.

    1.8.2020 od Papanhe

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • -1

    1.8.2020 od krokoš

    Čau, na tú trubku si daj veľký pozor. Ja tam na Ine mám dve a asi aj ty. Tá o ktorej píšeš slúži na odvod vody ktorá sa dostane pod viečko do toho priestoru. Voda potom odteká cez tú trubičku ku do hadičky pod nádržou a pod motorku. Keď tá rúrka prehrdzavie tak si vulgárne povedané v riti. Bude ti tade vytekať benzín z nádrže. Musíš skotrolovať priechodnosť tej rúrky a hadičky, keď sa to upchá tak v tom ostane voda a prehrdzavie to. Druhá rúrka ide od viečka je to odvetrávanie nádrže a sú potom spojené do jednej hadičky ktorá vedie pod motorku. takže skontrolovať priechodnosť oboch trubičiek , hadičiek, do mojej hadičky si urobili hmyzáci skurvený hniezdo. Skontrolovať, či to už nemáš prehrdzavené, ak nie tak nakonzervovať olejom, alebo s čím chceš proti hrdzaveniu. ak je jedna s tých trubičiek už deravá tak......nová nádrž. Ja už som menil nádrž, hrdza.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist