bmw_r1300gs_cartec




špatná baterka nebo něco jiného // Honda CBR 125R blinkr/baterka

  • 0

    14.10.2015 od silvinka

    Ahoj, když jsem si kontrolovala světla, tak blinkr na obou stranách se sice okamžitě zapnul a udělal takové to klap a pak ale zůstal svítit pár vteřin, pak opět to normální klap a zase..docela dlouho svítil..a takhle se to opakuje. No tím že to dělá na obou stranách bych neřekla, že je to špatným kontaktem, ale nevím jak to tam je (mám ročník 2004). Ostatní světla svítí normálně, ne tlumeně. Na baterku už mám podezření dýl. Je tohle příznak špatné/vybité baterie?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    14.10.2015 od kuceraz

    Špatnou baterii bys poznala jednoduše při startování.
    Zkus protočit startérem, pokud se bude točit pomalu, bude slyšet, že to je pro tu motorku námaha, nebude chtít nastartovat, tak je baterie málo nabitá.
    Pokud ji nabiješ a nezlepší se to nebo ji pár protočeními vybiješ, je špatná.

    Pokud by to baterií nebylo, zkontroluj žárovky a kontakty na všech blinkrech.
    I špatnej kontakt/žárovka na blinkru může vyřadit všechny ostatní (vlastní zkušenost).

    Doplněno:

    Jinak, to, že by blinkr blikl každých několik vteřin by značilo opravdu extrémně vybitou baterii.
    Přední světlo svítí normálně?

    14.10.2015 od kuceraz

    Doplnit odpověď

  • 1

    14.10.2015 od kilix

    pokiaľ moto štartuje normálne, baterka bude asi v takej kondícii, že na funkciu smeroviek to nemá vplyv. Toto môže skôr robiť odchádzajúci prerušovač, alebo máš niekde predratú izoláciu a skratuje ti vodič o kostru, prerušovač to preťažuje a teda neprerušuje.

    Doplnit odpověď

  • 1

    14.10.2015 od dave-lister (Petr Škorec - Opravy Auto - Moto)

    Zkus vyčistit přepínač blinkrů.

    Doplnit odpověď

  • 1

    18.10.2015 od ja1

    nemáš tam ledky?? pak tam máš malý odpor

    Doplněno:

    taky tam může být jiný přerusovač určený pro led a blinkry s obyč žárovkama ...zkontroluj jestli tam máš co tam patří....

    18.10.2015 od ja1

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist