bmw_r1300gs_cartec




Yamaha tt 600 S vs E

  • 0

    8.4.2020 od div3r

    Zdravím chtěl jsem se zeptat. Rozmýšlím se nad koupí yamahy 600 tt a když jsem koukal na E ted tak mi příjde že je strašně nízko proti Sku a našel jsem hodnoty přednho odpr. a zadního a je mezi nima dost velký rozdíl dá se zvednout Ečko výš a dostat se na podobnou výšku jako u Ska ? Hlavní výhoda proč jsem přemýšlel nad E je že už má startér

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    8.4.2020 od YAMAŠINA

    Zdarec. Mně na E zdvihy vždycky stačili, je to enduro ne kroska, ale ke Tvýmu dotazu. Myslím , že bys musel vyměnit tlumiče nic jinýho s tím asi vymyslet nejde , a nebo druhá varianta, k S nebo R dodělat starter, motory by měly být stejný. Otázkou je co je snazší Motorku bez starteru bych nechtěl. Když to třeba někde v Rumunsku otočím vzhůru kolama, sotva to zvednu, teď je to ulitý a ještě bych jí měl přesvědčovat nakopávačkou...to ne, to už není nic pro mně ...tak to vidím já

    Doplněno:

    ...upřesnění - starter nedoděláš. eSko má jinak elektriku, nemá baterii atd.

    8.4.2020 od stnd

    Ano, řeší se to záměnou většinou zadního tlumiče z eSka. Starter nebude sranda dodělat, dá se dodělat kick na starterovou verzi.

    8.4.2020 od stnd

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.4.2020 od KROCAN68

    Čau. Ani já toto nikdy neřešil a řešil jsem spíš ten startér To bylo důležitější. Hodně záleží, co chceš jezdit. Jsou to dvacet let staré motorky a nemůžeš po tom chtít vlastnosti dnešních endur a pokud to budeš mordovat, tak poznáš cenu a dostupnost náhradních dílů (pokud je seženeš)
    Jinak je to skvělá motorka, ale s rozumem. Stojí to pak spoustu času a peněz.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist