bmw_r1300gs_cartec




Yamaha XV 1900 Raider chudobná zmes

  • 0

    22.12.2019 od Cartman777

    Ahojte,
    nestretol sa niekto s problémom u tejto motorky, poprípade u Midnight Stara s chudobnou zmesou?
    Motorka si od kúpy žije tak trochu svojim životom ale tento rok sa to prejavilo celkom dosť.
    Prvý problém nastal pri občasnom zvýšenom volnobehu (1300ot/m.). Neskôr začala motorka ísť na chudobnú zmes - spotreba 4 litre, ťažký studený štart. Chybu nevypisuje, mám otvorené výfuky, Powercommander III, naposledy naladený napevno na jar 2019. Najazdených 45 000 míl.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    22.12.2019 od Pepa004

    Lambda sonda ..? Dává správný data do jednotky..? Možná je to blbost , ale to je první co mě tak napadne.

    Doplněno:

    Ahoj, lambda nie je pripojená. Je tam Powercommander a napevno nastavená palivová mapa s ktorou som nehýbal.

    23.12.2019 od Cartman777

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.12.2019 od Biker-Tomas

    Taky se mi občas stává, že se z ničeho nic zvednou otáčky

    Doplněno:

    Áno, volnobeh mi sem tam dvihlo ale na nejakých 1050ot./m. Nie na dlho a nikdy na 1300. Spotreba tu padla na nejaké 4 litre, za studena treba viac točiť štartérom a po ubratí plynu nespomaluje tak ako zvykla.

    23.12.2019 od Cartman777

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.12.2019 od Tosha752

    Zdar, tohle se myslím řešilo někde na raider.cz, mrkni.

    Doplněno:

    Ahoj Tosha, skúšal som to nájsť ale stránka dobre nefunguje :(

    23.12.2019 od Cartman777

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.12.2019 od Holly

    Ahoj,
    u jednoho Raidera jsem to řešil a problém byl v čerpadle. Čerpadlo je v plastovém obalu a na něm byla vlasová prasklina, takže čerpadlo bylo ok, ale tlak se ztrácel právě tou prasklinou.
    Pro vyloučení této chyby změř výstupní tlak čerpadla. Je na to postup v servisním manuálu...
    Jirka

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.12.2019 od alf567

    Nemůže být problém s EXUP přívěrou? Chodí v pohodě volně? Si říkám že kdyby třeba zůstávala otevřená, může ochudit směs? Nevím jak to má Raider. Na Midnightu se na ni člověk dostane po sundání krycího plechu na konci střední části výfuku.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist