bmw_r1300gs_cartec




Vynechávání motoru (blbnutí otáčkoměru)

  • 0

    19.9.2015 od Nsr125Ra

    Dobrý den přeji

    Chci se zeptat zda mi neporadíte s problémem který se vyskytl na mé motorce [HONDA NSR 125 (r.v.2002)].
    Motorka byla kupována od druhého majitele, ale má najeto asi 50000km. Problém začal už při koupi kdy nás nato upozornil prodejce.

    Problém: Motorka při 6tis otáček/min začne jak kdyby vynechávat a její řízení nepustí motor do úplného výkonu. Otáčkoměr ukazuje při tomto problému i kritické otáčky v červeném pásu a přehazuje ukazatel např. z 8tis na 12tis a zase na 9tis. atp.

    Co jsem už zkusil: Vyměnit řídící jednotku zapalování, karburátor, komplet pročištění vzduchového filtru, svíčku.

    Děkuji za odpověď a pokud se najde někdo kdo tomu rozumí budu rád

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    23.9.2015 od Akr3pKral

    Jsem na tom úplně stejně akorád s motocyklem Yuki 125 sport .I .. dříve to jelo 90 - 100 km/h. a po čase klesal výkon na maximálku .. až nakonec včera byla maximálka 60 a dnes už jsem s těží dojel z práce, večer už si yukča ani neškrtla vyměnil jsem už ledas cos a říkali mi že to bude neco u snímače otáček ale nevím si rady a zda je to nutné prosím o rady :)

    Doplněno:

    Hele snímačem to není ba ten buď snímá nebo nesnímá úplně :) hledej v eletrice :)

    3.10.2015 od Nsr125Ra

    Doplnit odpověď

  • -1

    3.10.2015 od Nsr125Ra

    Tak nakonec to byly jen přepálené konektory na cívce spraveno motorka opět vydává max. výkon

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist