globalmoto_duben_nolan




problém s dobijenim

  • 0

    20.9.2019 od skif

    Zdravím mám problém se Simpsonem 51, je 12 volt, když ho nastartuju tak měřím od relatka 13 voltů ale ve spinačce a baterce už mám je 2 Volty, nemáte s tímhle strojem zkušenosti já si myslím jestli to nejde někde do zkratu.Dík.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    20.9.2019 od maspe

    Pokud máš na baterce 2V tak nic z toho v jede z baterky by nemělo fungovat. Pokud funguje, je chyba v měření

    Doplněno:

    No je tam kabelů hrůza děs budu muset sehnat schéma a zkusit jestli to je dobře zapojený, když to někde ztratí 11 voltů tak to je naky divný a měřil jsem to i bez baterie i s ní.

    20.9.2019 od skif

    Obecně elektrika na simsonu je pomsta zavánějící okultními vědami.

    20.9.2019 od maspe

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.9.2019 od krokoš

    Čau, ak chceš merať dobíjanie tak baterka musí byť v poriadku a musí byť nabitá. zapojíš ju a zmeráš pred naštartovaním mala by mať cca od 12,5 V do 13V. Po naštartovaní by mala mať od 13,5 V do 14,5 V. A platí to čo písal vyššie o tých okultných vedách. Síce videl som aj tie moderné Simsony, nie Simpsony , posledné verzie mali elektriku už riešenú lepšie. Opravoval som aj elektriku na nich, ale...dobíjanie som nerobil, to už bolo nad moje sily a vedomosti. Držím palce.

    Doplněno:

    Dík za odpověď musím si stáhnout schéma a přejet ty kabely, jestli je to dobře zapojené, čekal jsem jestli ne odešla cívka či relé, ale z toho to leze normálně 13 voltů.

    23.9.2019 od skif

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist