globalmoto_duben_nolan




Po otočení klíčku nereaguje

  • 0

    29.7.2019 od Nickstercz

    Zdravím.
    Jelikož má servis u nás dovolenou tak to zkusím nejdřív tady ať vím co mě čeká.
    Po jízdě jsem nechal zapnutý klíček aby ventilátory ochladily motor a bohužel jsem na to zapomněl a když jsem přišel motorka byla mrtvá. Myslel jsem že bude vymlácená baterie ale po nabití motorka nereagovala ani displej nereagoval takže absolutně nevím co může být špatně.
    Děkuji za radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    29.7.2019 od Johny89

    Ahoj, jsi si jistý, že baterka je OK? Pokud ano, odpojil bych ji úplně. Pak projít pojistky, proměřit, zda jsou OK. Pak znovu zpět zapojit baterku a zkusit. Jediné co se mohlo stát je podle mě zničení baterky - pod-vybita baterka, přepálila se pojistka, imobilizér se možná taky mohl nějak zmást, pokud se baterka vybila, ale to nevím.. Zkusil bych alespoň takto.

    Doplněno:

    Baterka je nabitá ale po zapojení tak jak byla zapojena předtím ale jak připojím kontakty tak to hází jiskru tak netuším co s tím

    1.8.2019 od Nickstercz

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.7.2019 od yozo444

    A kolko voltov ma akumulátor 2h po nabíjaní?

    Doplněno:

    Tohle nevím ale baterka se nabila ale po zapojení hází jiskru takže nevím v čem je problém

    1.8.2019 od Nickstercz

    Tohle nevím ale baterka se nabila ale po zapojení hází jiskru takže nevím v čem je problém

    1.8.2019 od Nickstercz

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.7.2019 od Kudrys

    Zkusil bych nejprve jinou baterku. Nevím jak dlouho ji máš, ale mohla být už načatá a tím že jsi ji vybil úplně do prázdna, tak je po ní.

    Doplněno:

    Baterka se nabila úplně v pohodě odzkousena ale po zapojení to hází jiskru tak netuším

    1.8.2019 od Nickstercz

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.10.2020 od LukeDUKE125

    To že hází jískru je zcela normální ( staré , zníčené baterce ) Ona může být nabita na ty jiskry ale nestačí to pro motorku aby se aspoň displej rozsvítil. Řešil sem to naprosto stejné před xxxx lety na DUKE 125. Při připojování mi baterka jiskřila, ale motorka ani ťuk. Koupil sem novou baterku a ok ;)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist