globalmoto_duben_nolan




check engine,vynechava motor

  • 0

    18.6.2019 od Stipo

    Nazdar vsetci,mam problen s mojim nighsterom.Pocas jazdy mi zasvieti chceck engine a zhruba v 4sekundovych intervaloch ide motor normalne a hnet nato akoby vynechaval jeden valec a netaha cca po niekolkych takychto cykloch check zhasne a moto ide dalej ale nie vzdy sa tak stane.Niekedy sa s tym proste neda ist.Zastavim vypnem znova nastartujem zasvieti check ale uz sa neda na tim ani rozbehnut hnet zhasne a dym zo sania.Poradte prosim vas niekto nemate s tym skusenost?
    Dik

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    19.6.2019 od Woodie

    To má dve nezávisle cievky na každý válec, alebo len jednu? keď to zadými zo sania, tak to môže byť nespálená zmes, čo by znamenalo,že nazapálil niektorý z válcov?? Ak to má jednu cievku( čo myslím,že má), tak možno káble ku sviečkam stoja už za prd...V servise by ti premerali prechodový odpor tých káblov...
    Ono check engine ti možno ukázalo preto,že lambda dostala nespálenú zmes a je z toho vedľa....
    Pozri aké sú sviečky keď sa to stane...Vypni to a ak je niektorá z ních mokrá ( alebo iná ako štandard - čierna so sadzami), tak to je ten válec čo blbne

    Doplněno:

    meral som tie kable predny mal skoro 3 a zadny 6.

    19.6.2019 od

    meral som tie kable predny mal skoro 3 a zadny 6.

    19.6.2019 od Stipo

    Mimochodom ta cievka je v jednom kuse ale vyzera ako zdvojena na kazdy valec jedna.

    19.6.2019 od Stipo

    Druha resp.zadna sviecka je stale zasrata,po kazdom cca hodinovom jazdeni ju vzdy cistim.Minuly rok som ich menil obe a zadna bola teraz uplne zakarbidovana,hruby nanos.Vycistil som ju a slo to chvili dobre ale spini sa dalej a blbne to.Mozno je to tymi kablami ako pises alebo tou cievkou lebo s nou je stale problem.Myslel som ze to je aj tym ze ten zadny valec sa horsie chladi tak preto.Teraz ju stale cistim ale aj tak to robi problemy.Dnes mi dosli nove ale pravdepodobne budwm musit skusit tie kable.

    19.6.2019 od Stipo

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist