globalmoto_duben_nolan




jiskra na svíčce

  • -1

    29.8.2015 od gomess

    Dobrý den,

    Snažím se rozjet jawu 21, ale narazil jsem na problém. Nastavil jsem předstih (1,7 mm) a odtrh (0.45 mm), ale svíčka nehází jiskru. Po několika pokusech jsem zjistil, že svíčka se chytne pokud je odtrh aspoň 0.9 mm. Zkoušel jsem vyměnit svíčku i cívku, ale bez úspěchu.

    Je mi jasné, že je to jen hrubý popis, ale byl bych rád za každou radu, co bych mohl vyzkoušet.

    Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 2

    30.8.2015 od sered

    OCISTI kladivka, serid predstih a hlavne jak psal paja.oni VYMEN tern kondik, ale pokud mozno za novej. Aby zapalovani hodilo poradnou jiskru, musi tam kondik byt. Je to tlumenej kmit v rezonancnim obvodu.

    Doplnit odpověď

  • 2

    30.8.2015 od paja.oni

    Ahoj,zkus vyměnit kondenzátor. Má to pálit 1,2-1,5 mm před horní uvratí,na kladívku v horní uvrati 0,05mm,svíčka 0,4-0,5 mm.Pokud vše je plně funkční.Může být porušeno i vynutí statoru,ale jestli to hodí při nějakých rozměrech..

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.8.2015 od sullda

    Ahoj, zkus vymněnit kladívka a pozor na izolační podložky

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.8.2015 od gomess

    Díky za rady, zítra zajdu koupit kladívka a kondík, a snad se někam pohnu, abych letos mohl ještě vyjet.

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2015 od Ároš

    odtrh svíčky maximálně 0,7 a ten tam klidně můžeš nechat origo od svíčky. Jinak by měl pomoci ten kondík snad

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.9.2015 od convoy

    není to levný, nebude to originální stav, ale pokud se chce jezdit, třeba by mohlo být řešení bezkontaktní Vape:

    Doplnit odpověď

  • -1

    30.8.2015 od KATRTER

    Ser na nějaký návody, tady u toho to stejně nikdy moc nefungovalo, nastav to tak aby to
    nějak fungovalo a pak už to doladíš

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist