bmw_r1300gs_cartec




Nestartuje

  • 0

    4.11.2018 od Smeth

    Prosím radu. Bez varování mi přestala startovat. Po otočení klíčkem po chvíli rozsvítí kontrolky, ale jde málo šťávy, tak nesvítí, netroubí a i brzdový bere tolik, že zhasina kontrolky. Když to hodim přes kabely, tak svítí, ale nastartovat nejde. Jen cvaká relé startéru. Když se mi podařilo ji roztlačit, aby chytla, tak se to děsně hádalo, budíky ukazovaly nesmysly a když jsem pustil plyn tak chcipla. Startovala na první otočení, nepadla, tak nevím... Už jsem vyměnil relé startéru a regulátor, ale bez efektu. Někdo nějaký nápad? Předem děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    5.11.2018 od honza.vojak

    Zdar,
    1. "Po otočení klíčkem po chvíli rozsvítí kontrolky, ale jde málo šťávy, tak nesvítí, netroubí a i brzdový bere tolik, že zhasina kontrolky."

    Řekl bych že máš pravděpodobně:
    a) v hajzlu baterku
    b) baterka je blbě připojená, stačí povolený šroubek aby byl kontakt jen na hraně...pro malý proudový odběry jako jsou kontrolky to stačí, ale něco jako je start už ne

    2. "Když to hodim přes kabely, tak svítí, ale nastartovat nejde. Jen cvaká relé startéru."
    To by podporovalo to b) - něco by mohlo být v cestě kam to jde na relátko.

    BTW když jsem měl ještě SVčko, jedou se mi při jízdě rozlítala ručička otáčkoměru jak střelená. Zastavil jsem, a už nenastartoval. juknul jsem jen na baterku, a byl vyklepenej jeden šroubek kontaktu, očko se dotýkalo jen hranou. Stačilo utáhnout, a tradááááá

    Zaměřil bych se teda na cestu: baterka - relátko

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.11.2018 od kilix

    v prdeli baterka, vymeň

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.11.2018 od Michi.RR

    Měl jsem to samé, baterka

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist