globalmoto_duben_nolan




Demontáž zadních plastů

  • 0

    7.8.2018 od Mirjon

    Ahoj, poprvé na technické. Počítal jsem s tím, že neprojdu kvůli výfuku. Říkal jsem si zkusím a když tak vyměním za original, jsou to dva šrouby. Naivita.

    Na to, abych se dostal k šroubu pod sedlem, musím sundat horní plasty, na to abych sundal horní plasty, musím odšroubovat madlo spolujezdce, na to abych odšrouboval madlo, musím sundat spodní plast (podběh). Seknul jsem se na posledních dvou šroubech, které jsou za držákem světla a absolutně netuším, jak se k nim dostat, snad to na fotkách bude vidět. Ano horní plast jde přihnout, ale šroub tam jde křivě, přes závit. Proto jsem chtěl sundat plasty. Díky za rady, jak na to.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    9.8.2018 od holantomas

    Nevim jestli nedelas z komara velblouda. Mel jsem sice 2006, takze je to tam trochu jinak, ale u madla spolujezdce odloupnes ty zazlepky zvrchu madla, odstroubujes ty 4 sruby podnema a madlo vyndas. Pak krasne sundas celej podsedlak. I podle fotek to tak vypada a nevim jestli se nahodou nesnazis odsroubovat zamek sedla.

    Doplněno:

    Děkuji za radu. Budu za blba. Myslel jsme, že ty šrouby, co drží madlo mají půlkulatou hlavu. Nenapadlo mě, že to jsou záslepky. 😁

    9.8.2018 od Mirjon

    Také jsem měnil origo výfuk za laďák, měl sundaný celý podsedlák a nebylo to nic dramatického - přesně jak píšeš - madlo dolů a pár šroubů, zkusím někde vyhrabat fotky...

    9.8.2018 od Tomiq79

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.8.2018 od Leon73

    Mně teda stačí vyšroubovat šroub uprostřed výfuku a povolit šroub na sponě vpředu. Nic víc. V manuálu je to také tak.

    Doplněno:

    To ano, jenže originál výfuk tam má ještě silenblok a tím pádem delší šroub. Pak se do té dutiny horního plastu nedostanu s klíčem a šroub se chytá přes závit. Neoriginální, co tam byl, tam tu gumu nemá a byl chycený kratším šroubem. Bohužel neměl vevnitř ani tlumič 😁

    8.8.2018 od Mirjon

    To ano, jenže originál výfuk tam má ještě silenblok a tím pádem delší šroub. Pak se do té dutiny horního plastu nedostanu s klíčem a šroub se chytá přes závit. Neoriginální, co tam byl, tam tu gumu nemá a byl chycený kratším šroubem. Bohužel neměl vevnitř ani tlumič 😁

    8.8.2018 od Mirjon

    To ano, jenže originál výfuk tam má ještě silenblok a tím pádem delší šroub. Pak se do té dutiny horního plastu nedostanu s klíčem a šroub se chytá přes závit. Neoriginální, co tam byl, tam tu gumu nemá a byl chycený kratším šroubem. Bohužel neměl vevnitř ani tlumič 😁

    7.8.2018 od Mirjon

    https://www.tipmoto....inalni-otevrena.html

    7.8.2018 od Leon73

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist