globalmoto_duben_nolan




Co to je za podivný zvuk?

  • 0

    22.7.2018 od Jakub_3000

    Zdar, potřebuju help. Vyměnil jsem laďáky za orig a konečně slyším i něco kolem sebe...no a s tím i podivný hvízdavý zvuk, který se ozve kolem 3700 otáčkách. Postupně jak se motor zahřívá tak zvuk mizí. Máte někdo tušení odkud takové hučení jde? Jsem z toho celkem nerzvozní, příští tejden mě čeká vejlet na 2500km :/. Tady máte video:

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    23.7.2018 od pistapista31

    podľa mna sluchovo postihnuteho je to normalny zvuk

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.7.2018 od miki83

    Ahoj, jediný co mě napadá je sání? Nemáš starší filtr? Mohl by být ztvrdlý a nemusel by sedět, jak se moto ohřívá, tak teplem změkne a sedne si. Motor vypadá, že běží ok. Nevím co by to mohlo být. Dej vědět co to je. Ono takhle z videa se to blbě poznává. Mě to nedělalo, bylo to ok. Snad to nebude nic vážnýho, kolik to má najeto?

    Doplněno:

    Filtr je čistý, ale starší...to by snad neměl být problém. Moto má tachometrově a pohledovým stavem motoru 23 tisíc.

    23.7.2018 od Jakub_3000

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.7.2018 od kilix

    to kňučanie spôsobuje náhon spojkového koša od kľukovky, ktorý je riešený prevodom s priamymi zubami. Keď sa to zohreje, vymedzia sa vôle, tak to čiastočne prestane.
    Moja motorka je stará a tam to kňučí stále, ani po zohriatí to veľmi neprestane. Iba s čisto novým olejom je to trochu tichšie, ale to len krátku dobu. Má 120tis km a odkedy si pamätám, tak to zavýja.
    Samozrejme, tak to má byť.

    Super zvuk, nie?
    Veľa šťastných kilometrov.

    Doplněno:

    Díky moc za odpověd, to mě vůbec nenapadlo a dalo mi to trošku klidu před cestou :). Zvuk je super, tenhle stroj nedám z ruky :)!

    23.7.2018 od Jakub_3000

    skoro je to ja turbo bo ajmne to tak huci

    23.7.2018 od pistapista31

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist