globalmoto_duben_nolan




Nejede, debilní benzín

  • 1

    6.6.2018 od Roks

    Zdar, sito v nádrži, papírové u karbecu, nádrž provapkovaná, sušená, furt se ucpavakarbec, jedu zahreju a motorka umře. Znovu sušení čištění, naleju z 8 litru tracha starého benzínu, jedu, zahreju, necham stát, motorka už nechytne. Myslel jsem, že voda klesne v benzínu na dno? Může nějak navlhnout benzín a voda se pak srážet v karbecu? By mě zajímalo, to je ten benzín kaput?

    Doplněno:

    Nechal jsem motorku odstát a studená zase jela, musím nalít nový benzín a pak budu řešit svíčku bo to možu 1:20 páč mám těsný výbrus... až mi to kape z výfuku.

    Kdo by\ to řekl, že kejvačka mě bude přivádět k nepříčetnosti

    7.6.2018 od Roks

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    8.6.2018 od Bimbam

    Máš to NEJSPÍŠ bohatý, moc bohatý. Jakou barvu má svíčka a jakou svíčku tam máš? Anebo je druhá možnost že ti nedotejká správně benzín - vyjedeš plovákovku a něco co stačí dotejkat a pak šlus no a na zahřátí to teď v létě stačí. Koukni na gumičku v kohoutu a vyměň ji pokud bude nabobtnalá. Než to zchladne tak to stačí dotéct do plovákovka a tak furt dokola. Hmm, nevím jak se ti může ucpávat karbec když tam máš nad ním papírovej filtr - ten snad zachytí vše, mnohdy i směs já ho vyhodil, zalemtal se mi v něm papír olejem a nešlo to dobře dál do karbecu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.6.2018 od Eastrider

    Ten papierový filter vyhoď !!!

    Benzín a voda sa nemusia, za dávnych čias preto dávali brzdovú kvapalinu do benzínu. Viazala vodu, potom to išlo výfukom von. Ako teraz Velfobin.
    Celkovo tam daj čerstvý benzín. Ak máš ozaj všetko čisté, suché, musí ísť.

    Doplněno:

    http://motoride.sk/?...681&useDesktop=1

    https://www.motorkar...poradna&oid=2331

    7.6.2018 od Eastrider

    Co máš proti papírovému filtru, jistota no ne..

    7.6.2018 od Roks

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2018 od combust

    "Ucpává karbec" ? Pokud by se ucpal tak ti nepojede ani za studena bez toho abys to vyčistil.
    Jestli chcípe za tepla a studený to chytne tak máš bohatou směs nebo nějakou tepelně závislou závadu na zapalování.
    Jak vypadá svíčka? Jak je na tom plovák? Jsou trysky v pořádku? nepročistil je někdo drátem? Kolik má najeto jehla?
    Papírovým filtrem to nebude, měl jsem to na panelce, mám to tak i na fichtlu a nějaký takový problémy neznám.

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.6.2018 od motoduch

    Ahoj. Všechno jsi vyčistil,nádrž, hadičky, karbec, nový benzinový filtr, po ujetí pár kilometrů kašle, chcípe, nechce jet? Stalo se mi to jednou v životě, závada velmi vzácná, a neuvěřitelná. Vyzkoušej špendlíkem nebo slabým drátkem protáhnout a pak profouknout tu malinkou dírku, která je ve víčku nádrže. Tudy musí do nádrže proudit vzduch, jinak v nádrži vznikne podtlak a ten benzínu nedovolí odtékat do karbecu.
    Přeju hodně km bez nehody.

    Doplněno:

    Zdar. Nakonec je to pravděpodobně kabelem k fajce od inducky. Všechna nové jen ne kabel, někde preskakovala po zahřátí jiskra dp pryč.. Když totiž nejela, dostal jsem nakopany od te faje a kabelu, moto zatim jede... Cus

    9.7.2018 od Roks

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist