globalmoto_duben_nolan




Počet zubu na řetězové sadě do pomala?

Odpovědí (2)
  • 1

    10.10.2017 od loonger

    Ahoj, zkus tohle napíšes si tam parametry a vidíš zpřevodování http://www.gearingcommander.com/

    Jinak já měl na KLX 650 origo 15-43, teď mám 14-46, a víc jak kilo z toho nevytáhnu, ale zase na mimo silnici je to hezky ovladatelný .

    Doplněno:

    ked 1 zub na malom kolecku sa rovna 3 zubom v zadu tak velku zmenu i neurobil ja na svojej 125 som isiel do rychlosti zmenou 17-41 na 17-35 dosiahol som akurat to že na 5 rychlost netocim na 7500 ale 6000 pri 80km/h a max na 5 rychlosti je 110 ale bez odporu na rovine . takze ked si chcel ist do vykonu stacilo uplne zmenit zadnu rozetu min o 3 zuby viac alebo na malom o 1 zub menej

    10.10.2017 od pistapista31

    Doplnit odpověď

  • -1

    10.10.2017 od pistapista31

    take obsahy ako mate neverim ze nemaju postacujuci vykon do terenu

    Doplněno:

    Tak výkon to má, ale to zpřevodování bylo moc do rychla, což znamenalo že v terénu kde jedeš dost technicky byl motor v celku dost podtočenej, nebo jak bych t popsal, musel jsem dost bojovat s řazením. Teď je to o mnoho lepší a živější.
    Jinak přední kolečko jsem měl o zub menší na standardní rozetě a bylo to znát taky, ten převod 14 - 46 je pro mě fakt jen do terénu, na cestu minimálně.

    10.10.2017 od loonger

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist