bmw_r1300gs_cartec




Centrální tlumič

  • 0

    1.7.2017 od napalm

    Buďte zdrávi,

    pomaličku cítím, že u mého tygříka (r.v.2006) pomalu odchází centrální tlumič.
    Již byl repasován a už v něj nějak ztrácím důvěru a rád bych vybral nějaký nový a zatím jsem dohledal jen tlumič od Hyperpro a Hagon. Nemáte s nimi nějaké zkušenosti, popřípadě jaký jiný by se hodil do foroty?

    S pozdravem Napalm

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    2.7.2017 od Daliss

    Já to u svého řešil repasi a novým pérem od hyperpro. Repas dělal prochymoto a spokojenost. Celá sranda vyšla cca 6 tis

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.7.2017 od Slávek-TDM

    Jestli chces Hyperpro, tak kontaktuj Milana Holeho z Enduroskoly. Na bmwgs se diskuze jestli repas nebo nove tlumice vede uz dlouho a vsichni kdo si koupili novy rozebiratelny tlumice jsou nadseny.
    http://enduroskola.c...ro-servisni-centrum/

    Jinak se daji koupit treba i Wilbers nebo YSS.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.7.2017 od TheVikiSuzuki

    Já mám Wilbers a maximální spokojenost. Má o hodně větší zdvih a plně stavitelnej. Ale je to za balík...

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.9.2017 od venceslaus

    Mám od června 2017 na Tigrovi 955i rv. 2003 právě YSS. Nemá externí nádobku, ale můžeš doštelovat předpětí, zdvih, odskok. A vím, že v budoucnu bude repasovatelný! Projel sem s tím Rumunsko, ale s přetíženou motorkou. Kdybych tam nechal ten originál starý, byť nastavený na nejtvrdší, tak to otáčím u Budapešti!

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist