bmw_r1300gs_cartec




Motor se zadusí a pak zase naběhne, např. podřadím a chci předjet, děla to nepravidelně a hlavně jak je venku velké teplo.

  • 0

    5.6.2017 od Dexxteer

    Ahoj, mám takový zvláštní problém. Dělalo to už loni v létě za velkého tepla. Letos jsem jel na cestu cca 1100 km na svojí Kawasaki VN 900, celá cesta probíhala naprosto bez problémů, počasí bylo spíše chladnější. Vše bylo vyměněno, svíčky, filtry náplně. Je to ročník 2009 vstřikování.
    Jsem teď v Holandsku, je tady teplo. Nastartuju, vyjedu na projížďku, motor je chladný, cca. pul hodiny jízdy, motor už je řádně zahřátý, a najednou problém…
    Např. jedu za náklaďákem, tak si to bublám, chci ho předjet, podřadím, přidám plyn, vyjedu vedle něj a najednou, hhhhhmmm jako by se vypl motor, dvakrát třikrát uberu plyn a zase přidám a nic, tak samozřejmě motorka brzdi a já se zařazuju zpátky za kamion, mezitím to zase naskočí a normálně jede, ale jak dám plný, začne se dusit.

    Další příklad, opět venku velké vedro, motor rozpálený, stojím na semafou, zelená, dám jedna točím doleva, dám dvě, a najednou hhhhmmmm a já málem padnu v náklonu na hubu pak to zase naskočí a tak to prostě blbne.

    Musím říct, že za studena to prostě nedělá...

    Dnes je chladnější počasí tak to jdu zkusit, jestli to zase bude blbnout.

    Uvažoval jsem jestli není v nádrži nějaké sítko, že by to mohlo být např. zanesené...

    Dík za Vaše postřehy a nápady, co by se daly tak nějak prověřit jak se říká na cestě... dík

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    5.6.2017 od Slávek-TDM

    V nadrzi je cerpadlo, tipuju ze jeho soucasti bude sitko. To by ale nijak nesouviselo s teplotou. Mas nejake upravy na sani nebo vyfuku? Takovyhle chovani za horka ma na svedomi vetsinou bohata smes, ale u strikacky je minimum moznosti, jak ji ladit. Poznal bys to na svickach, ktery by byly cerny od sazi. Mozna odeslo cidlo teploty nebo lambda (pokud ji tvuj model ma), ale na dalku se takovyhle veci blbe diagnostikujou.

    Doplněno:

    Pustím to ze skály a je to

    5.6.2017 od Dexxteer

    No je to zvláštní. Ne žádné úpravy, originální stav, no dneska je chladněji tak to jdu zkusit, jestli to bude dělat. Je zvláštní, že to už kdysi dělalo, ale né nějak pravidelně. Pak jak se vše před sezonou vyměnilo tak to prostě přes 1000 km jelo úplně bez problému a teď to zase začalo dělat

    5.6.2017 od Dexxteer

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.6.2017 od roba

    hola,stejný problém mě dělala Mazda 323F,v servisech nevěděli co s tím a nakonec domácí bádání a kontakt země na čerpadle v nádrži a bylo to ok,ale je to jen varianta....

    Doplněno:

    Dík za tip. Ted jsem to byl projet, a pul hodiny úplně bez problému a pak najednou jsem zastavil na křižovatce na červenou, blikla zelená,, jedna, rozjezd, dvě, přidat plyn a najednou jak by to vypnulo až do zastavení. Tak nakopnu a jede to dal normálně, dokud zase nezastavím na chvíli na volnoběh, rozjedu a ten samy scénář...

    15.6.2017 od Dexxteer

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2017 od SimplyGreen

    zeby malo vzduchu v nadrzi(vznika podtlak)? skus pootvorit viko nadrze a jazdit ci sa to nezmeni

    Doplněno:

    Zkoušel jsem. nepomohlo.

    15.6.2017 od Dexxteer

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.6.2017 od Pebo

    Něco podobného jsem měl u MV Agusty. Bylo to relé EBS, které má přicmrndávat benzin při brzdění motorem. Nevím jestli je u tvé mašiny, ale mě se selhání projevovalo stejně-mašina nešla za plynem, trápil jsem se s tím rok.

    Doplněno:

    Dík za tip. Ted jsem to byl projet, a pul hodiny úplně bez problému a pak najednou jsem zastavil na křižovatce na červenou, blikla zelená,, jedna, rozjezd, dvě, přidat plyn a najednou jak by to vypnulo až do zastavení. Tak nakopnu a jede to dal normálně, dokud zase nezastavím na chvíli na volnoběh, rozjedu a ten samy scénář...

    15.6.2017 od Dexxteer

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist