bmw_r1300gs_cartec




Hornet hučení

  • 0

    17.4.2017 od Viko

    Čau kluci .Chci se zeptat...Hornet 600 při volnobehu zvuky z převodovky,při smáčknutí spojky ticho..Slyšel jsem že snad ložisko na spojce.Ale vzhledem k tomu že dělám auta a vim jak spojka maká,podle mě to vypinaci ložisko nebude,to by bylo slyšet když spojku vymáčknu.Tak nevim...nějaké ložisko na koši?Nebo na hřídeli převodovky?Nemá někdo zkušenost?Zjistil jsem jen že Hornety to dělají dost často .Ale to je tak vše....Předem díky za rady

    Doplněno:

    Čau prosím tě buď v klidu.Mam dva a dělají to oba.Je jen hlučné jehlove ložisko ve spojce a to je normální. Když jsem ho koupil taky se mi to nelíbilo a přes všechny doporučení ať to nedělám udělal jsem to a zbytečně.Nepomuze nic😊.Omyl pomůže.. Mě pomohl laděný výfuk Mivv s homologaci a není slyšet nic ani na volnoběh😂.Ten jsem tam samozřejmě dal z úplně jiného důvodu než je chrasteni ve spojce 😊.Měj se a jezdi 😉

    28.1.2018 od Viko

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    18.4.2017 od ja1

    s autem to nemá nic společnýho, motorka má ložisek víc, je unašený koš a přítlačák má axialní jehlové ložisko , i když dáš oboje nové vždy to bude trochu slyšet, je to normální jev

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2017 od matry

    řešil jsem to samý davaly se nový ložiska ,váleček, těsnění a pružiny,cena opravy cca 5000,- je to o něco málo hlučnější ale spojka je slyšet pořád, jen už nevibruje za mě neřešit a jezdit

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.4.2017 od WenCa

    dělá to spojkovej koš, konkrétně tlumiče rázu na primárnm převodu (kterej je na tom koši zezadu). řešením je tak novej koš.... a stejně to začne dělat po čase znovu... Běžná věc u starší hondy jiných strojů...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist