bmw_r1300gs_cartec




start jawa 21

Odpovědí (5)
  • 0

    26.2.2017 od roman.so

    Mohlo by to být špatnou svíčkou nebo nastavením předstihu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.2.2017 od maspe

    pokud jde studená na první, tak je spíš bohatší, tedy teplá se ulejvá. Taky zkontrolovat, jestli je správná vzdálenost elektrod na svíčce. Ale u fíka to je spíš normální chování.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.2.2017 od ovečkashaun

    čau. u fichtla je to normalní a neřešitelnej problém. některej prostě chytá a jinej ne. Jediný řešení je zapalování od VAPE.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2017 od Bimbam

    Zapalování od vapeta tedy nevyřeší uchlastávání za tepla. To ani náhodou. Podle popisu závady je to bohatý, takže bych trochu snížil hladinu benálu v plovákovce, vyzkoušel jehlovej ventil jestli dobře zavírá případně ho vyčistil, a nebo pořádně prohlídl plovák - před časem mě takhle vyškolil můj fichtl - furt to bylo bohatý, svíčka jak bota , dokázal se dokonce i za jízdy do kopce uchlastat. Laborovalo se s tryskama a vším možným no a nakonec jsem zjistil že je vlasová trhlinka na plováku, dostal se do něj vždycky po čase jízdy benál a jak byl plovák těžší než měl být tak prostě nezavíral kdy měl a díky vysoké hladině se to uchlastávalo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2017 od Stanley_H

    Jak píše kolega,ulejvá se to teplý. Snížil bych nepatrně hladinu a bude to dobrý.

    Standa

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist