bmw_r1300gs_cartec




Problém, nemá výkon

  • 0

    13.11.2016 od silver.wrc

    Motorka nemá výkon v celým spektru otáček, cukání ve vysokých otáčkách, když se špatně rozjedu tak to párkrát protočí ale nechytne (jako slabá baterie)až kdyz je to studeny, tak to chytne. Měnil jsem benzínovou pumpu, čidlo teploty nasavaneho vzduchu, hadice není skříplá, dobíjí to, tps je v pořádku. A nevím co s tím a vstriky jsem měl v ultrazvukové čističce.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    14.11.2016 od Slávek-TDM

    Kup si nejakej voltmetr, pripoj ho do kabelaze a zkousej, jetsli to brutalne neprebiji nebo naopak neklesa napeti. Nasel jsem, ze tahle Daytona trpi na problem s usmernovacem - resp. dobijenim jako celkem. Dokonce na to byla svolavacka:
    http://www.triumph67...owthread.php?t=65761

    Doplněno:

    Cau prosimte kde presne je na motorce to cidlo nasavanyho vzduchu? A od kud jsi ho objednaval? Kolik stalo? Dik moc za odpoved

    28.6.2020 od poschodak

    A ta řídí směs a nejspíš ji řídí špatně zkussim vymeit lambdu od kámoše a pak Řj

    15.11.2016 od silver.wrc

    Já jsem četl že 5v by do tps mělo jít právě, a řídící jednotku měli vypálenou a to motorka pak nedělá vůbec nic... Já spíš sazim na lambdu byl vypojenej sekundární vzduch do katů, a když to nedělá to co má tak de lambda do kopru

    15.11.2016 od silver.wrc

    Změř volty na štekru čidla tps
    Daytony měly svolavačku kvůli špatnému rele na pal.pumpě
    už si to moc nepamatuju ale dělalo mi to to same volnoběh jakž takž ale otočením plynu jako by se zbláznila stříleni atd
    jestli tam budeš mít kolem 5 voltu je to jasný odpalená řj

    15.11.2016 od gorkin

    Tím to určitě nebude jelo to špatně i s tím starým

    14.11.2016 od silver.wrc

    Hmm, tak to bude obavam se neco dalsiho v elektrice. Usmernovac je soucasti regulatoru, predpokladam. Jestli mas jeste ten starej regler, zkus ho pro srandu vymenit a projet - jen na chvili. Jestli se neco zmeni.

    14.11.2016 od Slávek-TDM

    Regler jsem totiž menil jako první protože jsem to kupoval s tím že nedobiji

    14.11.2016 od silver.wrc

    Regler jsem totiž menil jako první protože jsem to kupoval s tím že nedobiji

    14.11.2016 od silver.wrc

    A regler jsem taky měnil

    14.11.2016 od silver.wrc

    Dobíjí dobře právě 14,8 V a pod zátěží 14,1 i mezi fazema na statoru dobrý

    14.11.2016 od silver.wrc

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.6.2020 od poschodak

    Cau prosimte kde presne je na motorce to cidlo nasavanyho vzduchu? A od kud jsi ho objednaval? Kolik stalo? Dik moc za odpoved

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist