bmw_r1300gs_cartec




Motor trha po starte

  • 0

    31.7.2016 od vfilipovic

    Zdravim.
    Nevedel by niekto,preco Kawasaki ZR 2003 po studenom starte zo zaciatku citit cukanie motoru a aj pri rozbiehani na prvych cca. 500 metroch trosicku trha s motorkou...Potom uz vsetko OK,jak sa zohreje.. Kupil som ju nedavno,majitel vraj dal vycistit a nastavit karburatory,lebo dlho stala v garazi,ale ci to bolo robene neviem :) Bolo by potrebne zajst do servisu vycistit a nastavit karburatory,alebo to moze byt nieco ine? Dakujem za info !!

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    31.7.2016 od Tempo_veloce

    Ahoj
    řekl jsi to sám ,nech udělat ty karburátory,ale asi na začátku bych vyměnil svíčky ,pokud je nemáš nové.
    M.

    Doplněno:

    dik !

    1.8.2016 od vfilipovic

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.7.2016 od holtík

    Zkus svíčky.

    Doplněno:

    dik.skusim.

    1.8.2016 od vfilipovic

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.8.2016 od smmitthy

    Originál výfuk? Originál vzduch. filtr?

    Doplněno:

    Ano,vsetko origo.

    1.8.2016 od vfilipovic

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.8.2016 od kilix

    a tých prvých pár metrov ideš na čiastočnom sytiči, alebo ako?

    Doplněno:

    Dam na teba a necham to tak,ked skusenejsi radi. Presne koli tomu som pisal,lebo nemam o tom ani sajnu ;) Dik !!!

    5.8.2016 od vfilipovic

    ja to robím tak, že na plnom sytiči nechám moto stáť asi 20sec, kým si dám rukavice a potom stiahnem sytič na polku cca a idem, inak by mi to skákalo presne ako ty popisuješ.
    po cca kilometri sytič vypnem, ale aj tak si ešte musím dávať pozor aby mi to nezhaslo na križovatke, cca 3km trvá kým je to OK.
    Podľa mňa riešiš nie poruchu, ale normálnu vlastnosť karburátorovej motorky.

    1.8.2016 od kilix

    sorac,nechapem co mi to tu tolkokrat naskakalo :D

    1.8.2016 od vfilipovic

    Nie,necham ju pobezat na volnobehu do minutky na sytici,potom ho vypnem a idem..

    1.8.2016 od vfilipovic

    Nie,necham ju pobezat na volnobehu do minutky na sytici,potom ho vypnem a idem..

    1.8.2016 od vfilipovic

    Nie,necham ju pobezat na volnobehu do minutky na sytici,potom ho vypnem a idem..

    1.8.2016 od vfilipovic

    Nie,necham ju pobezat na volnobehu do minutky na sytici,potom ho vypnem a idem..

    1.8.2016 od vfilipovic

    Nie,necham ju pobezat na volnobehu do minutky na sytici,potom ho vypnem a idem..

    1.8.2016 od vfilipovic

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.8.2016 od TomyNav

    Zdravím! Já měl Hondu Seven Fifty, a dělal jsem to tak, že jsem ji nechal ohřát na fleku než se oblíknu, pomalu během toho stahoval sytič a odjížděl až na zahřátý mašině.

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.9.2016 od FILODENDRON

    Je to u ZR7 normální. Přesně jak píše kilix. Mám to taky tak.
    Pokud je po zahřátí vše OK, tak na to nehrab.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.9.2018 od matitr

    U ZR7 je to normální. Pred jízdou ji vzdycky nejdřív ohreju se sytičem než se obléknu a pak je v poho.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist