globalmoto_duben_nolan




Přední ráfek

  • -1

    31.5.2016 od Prosbič

    Ahoj,koupil jsem na rozježdění banditu a jak bývá zvykem,majitelů už měl hodně. Můj problém tkví v prakticky neopravitelném předním rávku. Někteří prodejci,respektive většina prodávající použité díly mají nahozenou cenovku do nesmyslných výšin. Ale jiné modely podobného roku výroby měli identická kola. A zrovna ty u prodejců nelámou rekordy. Nikde se ovšem nemůžu dopídit, jestli by šli na ráfek z gs 500 umístit dva kotouče. Nebo jestli na RF jsou široké tři palce. Vím že by se tam měl dát originál, ale co vlastně není. Nemluvě o poloviční ceně za to samé...

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    1.6.2016 od Frodo89

    Jaký máš ročnik Bandita?
    Jiunak co jsi ochotný za to dát? Mam dojem že 2000,-Kč neni zat taká raketa... A pokud se chceš zabit tak klidně laboruj... v konečnem dusledku stejně zaplatíš víc než bys dal za bazarové...

    Doplněno:

    Občas tohle laborování nechápu... http://www.motorkar...o-predni-882705.html

    1.6.2016 od Frodo89

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.5.2016 od budr

    Mám přední kolo i s kotouči a gumou za slušnou cenu, koukni na moje inzeráty.

    Na kolo, který je dělaný na 1 kotouč, jako třeba na GS 500, 2 kotouče určitě přidělat půjdou. Ale chce to lepidlo nebo svářečku.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist