globalmoto_duben_nolan




Po nastartování neudrží otáčky a chcípne

  • 0

    5.5.2016 od renda259

    Zdravím. Mám dotaz jestli jste se s tím někdo nesetkal ... mám XJR 1300 r.v. 2008 (stříkačka) a motorka šlape úplně v pohodě, jen občas mívám problém s nastartováním. Postupem času jsem vysledoval, že když jedu běžnou cestovní rychlostí (např. 90 km/hod.) následně zastavím na kafe a po cca 5 minutách nastartuji, tak motorka chytne a drží otáčky. Pokud ovšem například jedu v koloně nebo přes město, kde je ta rychlost výrazně nižší, tak po zastavení a opětovném nastartování, motorka chytne, ale neudrží otáčky a chcípne. Pokud ovšem ihned po nastartování otočím plynem a chvilku (stačí opravdu jen pár sekund) držím otáčky, tak poté již motor běží v pohodě a otáčky na neutrál udrží.

    Má někdo nějaký nápad co s tím, kde může být problém nebo je-li to normální? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    8.5.2016 od lubin

    Velmi podobný problém, možná asi i stejný jsem měl na své 1300 stříkačka. První mašiny měly prý z výroby nějakým způsobem chybně nastavenou vstřikovací jednotku, chlapi v olmiku se tenkrát s tím dost trápili, psali i do země vycházejícího slunce a pak došel návod na odtsranění problému. Udělali to a šlus. klídek a po problému. Takže se obrať na Olomoucký prodejce (tenkrát tuším Yamaha Racing) a oni ví, co s tím. Náklady mizivé.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.9.2022 od gilles27

    Ahoj,mám stejný problém.Jak si to vyřešil?

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist