Speciální edice Yamaha T-Max Tech Max

Yamaha na konci listopadu oficiálně potvrdila modelovou řadu maxiskútrů pro rok 2011, včetně modelu T-Max 500 ABS. Ten k desátým narozeninám dostal dárek v podobě speciální edice s označením Tech Max.

Speciální edice Yamaha T-Max Tech Max
Záměrem Yamahy bylo zkombinovat praktické výhody skútru s prvotřídním komfortem a skvělými jízdními vlastnostmi sportovně–cestovního motocyklu. Výsledkem je verze T-Max 500 Tech Max, která klasický design modelu T-Max posouvá na další level.
Kolekce atraktivních designových prvků zahrnuje leštěné ráfky kol, speciální stříbrnou grafiku, nadstandardně vybavenou přístrojovku a dvoutónové sedlo s vytlačeným nápisem Tech Max.
Z oddělení supersport přinesli tvůrci Tech Maxu dva přední brzdové kotouče o průměru 267 mm a čtyřpístkové třmeny. Na zadním kole se nachází jeden kotouč o stejném průměru jako vpředu, takže T-Max nemá se zastavením sebemenší problém. A kdo chce mít absolutní jistotu za každých podmínek, může si objednat i variantu s ABS.
Kromě sofistikovaného systému brzd se T-Max Tech Max může pochlubit hliníkovým rámem, předními vidlicemi motocyklového typu a komfortními patnáctipalcovými koly.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.07
Známkováno: 14x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist