Další novinky Yamahy pro rok 2010

Yamaha inovuje a vylepšuje i ve sféře skútrů a maloobjemových strojů. Nová tvář populárního modelu BW 125, zcela nový X-Max ve dvou motorových variacích, inovovaná nahatá stopětadváca YBR a jako třešniščka na dortu výroční verze TMAX WHITE MAX.

Další novinky Yamahy pro rok 2010

Yamaha X-Max 125 a 250

Nový pevný rám, větší objem úložných prostor umožňující uložení dvou integrálek a nový design přístrojovky. To je ve zkratce popis inovací u řady X-Max, která navazuje na designový styl zavedený luxusním Tmaxem. Z pohledu jezdce se podle konstruktérů můžeme těšit i na pohodlnější polohu nohou, která podpoří využití stroje i na delší cesty. Dvěstěpadesátka bude v nabídce v bílé, černé, břidlicově šedé a stříbrné. Stopětadvacítkovou verzi uvidíme navíc ještě v modré barvě.

Yamaha BW 50

Legendární padesátka s širokými pneumatikami modernizovala design a rozšířila motorizaci na 125 ccm s elektronickým vstřikováním. Rozvor stroje zůstává stejný jako u padesátky, což bude svědčit proplétání po městě, široké gumy zase zvládnou i nějakou tu polňačku. I zde můžete využít úložný prostor pod sedlem, který bez problémů pojme jednu integrálku.

Yamaha YBR 125

Menší změny pro sezónu 2010 prodělal i malý naháč pro začátečníky nebo praktické ježdění. Nové kryty nádrže, kryt výfuku, madla a přístrojovka ukazují, že stačí málo a motocykl rázem vypadá jako nový model.

Yamaha TMAX WHITE MAX

Bílá verze s titanovými doplňky k 10 výročí maxiskútru Yamaha TMAX 500, tady by bylo škoda cokoli dodávat, podívejte se sami na tu krásu.

Stáhněte si vybrané fotografie na pozadí vašeho PC

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.20
Známkováno: 10x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist