Nový Goldwing představen už také Evropě

Ještě před letošním pražským Motosalonem Honda uvedla na trh novou generaci svojí vlajkové lodi, ale zatím pouze v provedení určeném k prodeji v Americe. Nekorunovaný král silnic byl dnes oficiálně odhalen také v barvách, které jej budou zdobit na evropských dealerstvích.

Nový Goldwing představen už také Evropě
Se změnami, kterých se Gold Wing dočká od příští sezóny, jsme vás již před časem informovali v tomto článku. Připomeňme proto jen stručně, že základ motocyklu - tedy motor a rám - zůstává i nadále stejný. Částečná inovace se projeví na dynamičtějších tvarech a dvoutónovém zbarvení boční kapotáže a přední masky. V zadní kapotáži se objeví nové průduchy, které slibují větší stabilitu při rychlé jízdě. Změní se také vzhled bočních kufrů a zároveň naroste objem zavazadlového prostoru na celkových 150 litrů. Větší jízdní komfort má přinést upravený podvozek s širším rozsahem možného nastavení, a lepší ochranu před větrem zase slibuje nový plexištít s možností aretace v šesti různých polohách. Jezdec schovaný za vyladěným štítem si pak může lépe vychutnávat poslech nového oblíbené hudby ze šesti reproduktorů 80wattového SRS audiosystému, ke kterému může prostřednictvím připravených konektorů připojit svůj iPod®, iPhone® nebo jiný přístroj s USB výstupem.
Pokud český importér motocyklů Honda zůstane u dosavadní politiky, bude se do ČR dovážet pouze verze s airbagem, inovovanou navigací a ABS.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.06
Známkováno: 17x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist