ktm_srpen
Hořický trojnásobný vítěz Petr Najman na tandemu s Vláďou: Mám štěstí na lidi

Není to tak dávno, kdy Petr Najman doslova "vykradl" Hořice a za jeden den vyhrál tři závody při legendárním závodě 300 zatáček Gustava Havla. Nejen tímto výkonem si řekl o pozvánku do seriálu rozhovorů Na tandemu s Vláďou. Poslechněte si jeden neuvěřitelný příběh kluka, který začal na motorkách závodit teprve nedávno.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

O čem se mluvilo:

  • Jak se Petr dostal k závodění a na jaké motorce odjel svůj první závod
  • O Hořicích, kde vyhrál tři závody za jeden den
  • Jaké motorky sedlá a jak podle nich musí měnit jezdecký styl
  • O závodění doma i v zahraniční a konkurenci
  • Jaké má Petr plány a kde by rád závodil
Náš tip

Stahujte rozhovor v MP3: najman.mp3

Kdo může v roce 2021 říct, že před šesti lety ve svých devatenácti letech odstartoval závodní kariéru na tátově Jawě Californian? Petr Najman ano, a co víc, už šest let později vyhrál v jeden den tři závody v legendárních Hořicích ve třídě supersport a supermono. V rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k motorkám, kdy vůbec poprvé usedl na závodní motorku a na jakých motorkách doposud závodil.

Petr přiblíží, jak to v Hořicích chodí, co všechno závod obnáší a jak se na něj připravuje. Jelikož startuje ve třídách supersport a supermono, má co dělat, aby stihl přeskočit z jedné motorky na druhou. Když pak vyhraje tři závody, je to neskutečným a obrovským zážitkem pro fanoušky kolem tratě i jeho tým, který s troškou nadsázky pro Petra maká „za nocleh a stravu“. Poslechněte si příběh neskutečně skromného a sympatického závodníka, který motorkám dává úplně všechno. Takových tu totiž není moc a před Petrem nezbývá než smeknout.

Přečtěte si také:

Informace o redaktorovi

Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Honza Zajíček - (Odebírat články autora)

Autoři článku obdrželi prémie 33 Kč od 4 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist