Tomorrow Will Be Better - film Libora Podmola

Je to velmi výjimečný pocit, když vstupuješ do arény. Víš že můžeš vyhrát, nebo taky ztratit všechno, na čem jsi celý rok pracoval. I tato slova zazní v novém dokumentárním filmu Martina Přívratského, který barvitě popisuje cestu Libora Podmola za titulem Mistra světa ve Freestyle motokrosu. Taky už se těšíte? Premiéra v pražském kině Světozor je už 10. května!

Tomorrow Will Be Better - film Libora Podmola
Je leden 2010 a Libor Podmol přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě od ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Začíná boj o titul mistra světa ve Freestyle motokrosu. Tento nový atraktivní sport plný nebezpečných skoků vyvolal obrovský zájem fanoušků a sponzorů po celém světě. Přes divoké začátky se český závodník Libor Podmol postupně vypracoval mezi nejlepší jezdce na světě. Jako vůbec první evropský jezdec podepsal kontrakt s Rockstar energy drink. Ve svých 26 letech se pokusí dosáhnout na pomyslnou nejvyšší metu – stát se Mistrem světa. Fascinující cesta Libora Podmola zobrazuje svět, ve kterém se plní sny, přestože někdy odporují zákonům gravitace.
Ani dobře vystavěné drama vám pravděpodobně nerozbuší srdce tolik jako dokument o freestyle motocrossovém jezdci Liboru Podmolovi a jeho cestě za titulem Mistra světa. Ani ty nejlépe narafičené horrorové scény vás nepostraší tolik jako běžné skoky předních FMX jezdců zachycených v dokumentu Tommorow Will Be Better. Ani ty nejsladší dojáky vás nedostanou tak, jako příběh napsaný životem. Vítejte v mimořádně zdařilém dokumentu režiséra Martina Přívratského, který objel půlku světa, aby zdokumentoval nejen neuvěřitelný příběh boje o cenu mistra světa ve freestyle motocrossu, ale také zásadní rok v životě kluka, který šel za svým snem. A že jste dosud nevěděli, co FMX vlastně znamená? Vůbec nevadí.
Jiří Šebesta, Aerofilms

Ukázka


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.


www.liborpodmolfilm.com

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.64
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.faber_vespa_duben
Objednat reklamu
TOPlist