globalmoto_unor
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2018

Více než 700 modelů, které se budou v příštím roce u nás prodávat, vše v jednom – tak by se dal jednou větou charakterizovat Motorbike Katalog 2018. V současnosti jde o jediný český motocyklový katalog, který zahrnuje všechny kategorie, od sportovních strojů přes naháče a klasické motorky až po skútry a čtyřkolky.

Katalog vydáváme již pošesté a jako vždy je rozdělen do několika částí: Supersport & superbike, Naked, Custom & classic, Tourer & sportourer, Adventure, Enduro, cross & motard, Skútry a Čtyřkolky (tato sekce je pak dělena ještě na čtyřkolky pro juniory, sportovní, pracovní a side-by-side). Přehledně v něm tedy najdete to, co vás zajímá, ať už brousíte kolena na závodním okruhu, polykáte prach dálných cest nebo se poohlížíte po městském přibližovadle, tedy skútru (v této sekci, čítající okolo 100 kousků, jsou označeny stroje, na které „dosáhnete“ s řidičským oprávněním skupiny B).

Katalog pro vás připravili tradičně naši redaktoři – v žádném případě tedy nejde jen o suchý výčet dat z tiskových materiálů, ale naopak o zkušenosti lidí, kteří na drtivé většině zde uvedených strojů skutečně jezdili a vyzkoušeli je tzv. na vlastní kůži. U každého modelu tak najdete, krom základního popisu, i jejich názor. V případě novinek pak prognózu, jak bude či nebude konkrétní stroj fungovat a nevynechali jsme samozřejmě ani tabulky s technickými daty.

Doufáme tedy, že vás Motorbike Katalog 2018 bude bavit. I tentokrát je toho v něm spousta - je znát, že se motocyklový průmysl zase nadechl a valí na nás jednu pecku za druhou. Což je jistě dobře, aspoň je z čeho vybírat – a pokud vám k onomu výběru pomůže i náš Katalog, budeme rádi.
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2018 vychází ve středu 20. prosince 2017.
Plná, nijak neomezená verze Katalogu je samozřejmě k dispozici i v elektronické formě na https://alza.cz nebo http://www.floowie.cz.

Tištěné předplatné jak Motorbike Katalogu, tak samozřejmě i časopisu je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike a ani Katalog.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (5x):TOPlist