Pyreneje, aneb velká „Adventure“ dovolená

Štofibiker (0) napsal 29.01.2024 v 12:52

Pecka

M_o_m_a_n_e_k (35) napsal 30.11.2022 v 10:16

Lukeeno (2) napsal 25.05.2021 v 12:29

Výborné Skvěle popsané geograficky, fotky top, video top, žádný nucený humor, žádné nucené urážky Helmutů na podvalech ... super

Radkis_1 (4) napsal 14.04.2020 v 21:53

super spracovane, popisane - VDAKA

Duster93 (11) napsal 30.01.2020 v 09:56

Perfektní

bouskat (3) napsal 29.01.2020 v 21:46

Všem moc děkuji za reakce. To že je cestopis na 1. místo v top pro mě hodně znamená. Jsem rád že se líbí videa a podání, dal jsem si záležet, a doufám že itinerář někdo použije na svoji budoucí cestu. Kolama dolů! A úspěšnou další sezónu v poznávání světa ! ?
Přemislim jestli zpracovat ještě jednu minulorocni cestu, kdy jsme vyrazili do Chorvatska na velikonoce na šotoliny. Kolem města Senj

boboh (2) napsal 29.01.2020 v 17:21

To bouskat:

Ty kluku ušatá .... máš to moc hezky napsané a to video .... to jsem sledoval se zatajeným dechem a otevřenou hubou .

Líbí se mi, že si život umíš užívat dokud to jde .... jen tak dál a doufám, že z dalších cest budeš psát a ukazovat takovýhle nádherný místa ... děkuji.

Simitom (119) napsal 28.01.2020 v 20:59+1

Jeden z nej cestopisú co jsem tady četl. Fotky a hlavně video to zvedají ještě o level vejš.

blane (0) napsal 25.01.2020 v 19:10

Krásné videa a ještě teď v zimnim počasí, no hned je člověku líp??

Brukev (850) napsal 21.01.2020 v 10:34

Hlásím ze i druhé video je pecka... vůbec sem netušil ze ve FR Alpách jsou taková místa ( to bude tím ze jezdíme zatím ON )
Takže si cestopis ukládám a budu se inspirovat !!

Brukev (850) napsal 20.01.2020 v 19:06

Teď jsem si na televizi pustil video ( zatím první díl ) a obrovský klobouk ( helmu ) dolu. Hlavně tedy kvalita z dronu mě úplně dostala. Obecně krasne záběry ...

Tam jednou musím !!!

sedli01 (2) napsal 20.01.2020 v 14:53

Výborný čtení s kvalitníma fotkama, ne žádný cvak cvak z mobilu, ale člověk se do toho ponoří a když člověk i baví natáčet tak pak z toho vznikne něco takovýho, paráda.

Musím si přečíst i ostatní cestopisy, dobře napsané.

pepa1 (11) napsal 18.01.2020 v 14:13

To je neskutečný , naprostá PECKA !, TOP cestopis, hodně jsi zvedl laťku . Krásně napsáno, nádherné foto a zkoukl jsem všechny odkazy cos nabídl..., videa za mne báječná a záběry z dronu umocňují ten prostor. Že jste si to užili, netřeba opisovat... Smekám také za tu práci, takový cestopis napsat. A podělit se o ty zážitky s námi. Za to .
Výsledkem je, že 13.6. jedeme s kamarádem taky , zkusit aspoň část míst navštívit. Takže díky . A přeju spoustu dalších podobných tripů a zážitků a kolečkama dolů

mendosk (12) napsal 16.01.2020 v 08:38

Cestopis pri ktorom mam chut preplanovat tohtorocny trip . Keby som nemal v plane Gruzinsko tak valim do Pyreneii. Terény a prostredie môjmu srdcu najblizsie. Super fotky a video a fajn ste si to tam uzili
Na hero 7 si tocil len full HD?

Finč (89) napsal 15.01.2020 v 08:41

Skvělej cestopis, fotky, i videa! Vloni jsme jeli taky Pyreneje od východu k západu a zpět, ale pouze asfalt. Až teď vidím, kolik nam toho uteklo

Jinak si dovolim nesouhlasit s recenzí kempu Faro de Higuer. Za nás tam bylo čisto a spali jsme na krasnym plácku s výhledem na moře. V hospodě jsme večer slušně zakalili s Peruánskejma číšníkama a kdybychom neutekli, zlili by nás tam do němoty

Nordis (0) napsal 10.01.2020 v 22:02

super cestopis, obrovská inšpirácia do budúcnosti, foto, videá držím palce na ďalšie cesty

na850 (0) napsal 10.01.2020 v 19:13

Moc pěkné,navádí to k tomu abych Vás nasledoval.
Chybí mi Váš věk ,děkuji za chvilku v Pyrenejích

Holubp (0) napsal 10.01.2020 v 09:54

Perfektní, přečetl jsem jedním dechem. Ta videa mě vyloženě vtáhla do těch míst, dokonalé zprostředkování atmosféry. Díky a těším se na další.....

strive (2) napsal 09.01.2020 v 18:16

Perfektné fotky a dobre napísaný cestopis Veľmi dobrá inšpirácia kam ísť na výlet

bencm (2) napsal 08.01.2020 v 22:26

Jsem unešený! Skvěle napsané, spousta užitečných informací, fotky a ještě krásně nastříhané filmy... jako třešnička záběry z dronu. Fakt nádherný cestopis, jak z přednášky cestovatelské festivalu. Třeba Caminosu by tenhle cestopis hodně slušel. Klobouk dolů a moc děkuji!

Prasoper (8) napsal 08.01.2020 v 21:10

Takových cestopisů není mnoho! Ba o to víc do těchto míst, která jsou trošku z ruky a každý jede raději na Alpy nebo na Balkán...
Pro mě asi TOP cestopis za 2019 + Vám teda neskutečně závidím a pěkně mě tím se**te Hned bych vyrazil taky

Nádherné fotky nádherných míst, počasí přálo a nic se nepodělalo... co víc si přát

Díky za počtení, inspiraci a budeme zas čekat na další počtení

Zdara (1) napsal 08.01.2020 v 19:24+1

Pecka!!! Tohle nemělo chybu!!! Rozhodně přidám do plánů a možná hned jako první trip. Jak tady někteří již napsali, tak i já jsem si dnešní pracovní dobu vylepšil čtením. Jen videa jsem musel dokoukat doma, protože přesčasy by za tento druh práce asi nikdo nezaplatil Díky za mapy, které vždy ušetří práci Trip, videa, foto, prostě všechno jedním slovem NÁDHERA!!! Jen škoda, že nejde hned vyrazit

vodny (4) napsal 08.01.2020 v 16:04+1

Nářez. Děkuju za ty GPX body. To se náramně hodí. Hodlám se tam také podívat a nebudu mít tolik času tedy ideální je pro mě jet na vyzkoušená místa typu TOP!

Moc hezké děkujeme

prebla (88) napsal 08.01.2020 v 15:14

vše co jste předložili je opravdu pochoutkou.Gratuluji!!!!!!!

soptík9333 (0) napsal 08.01.2020 v 14:40

Tome ty nikdy nezklameš. Super

Frankie (731) napsal 08.01.2020 v 09:00

Cestopis už jsem pochválil, teď ještě musím napsat něco k tomu jak jste to skvěle natočili a sestříhali. Shlédl jsem dnes videa a je to nádhera ! Fakt se vám to moc povedlo. Takhle dobrý čtení a koukání je tu jen jednou za čas...

Skaut (6) napsal 07.01.2020 v 23:18

Kocour555 (5) napsal 07.01.2020 v 23:03

Pěkně zpracovaná inšpirace, díky

Mark108 (15) napsal 07.01.2020 v 21:51

Parádní fotečky a super trip!
Okcitánii jsem byl před rokem a půl a za půl roku hodlám Pyreneje více prozkoumat i ze Španělský strany. Je to nádherný kraj. Jen tak dál a hradofilům zdar!

Bučo (5) napsal 07.01.2020 v 18:30

Fotky i video - pastva pro oči...

Předchozí
1 2