reline_unor

Poprvé aneb někde se začít musí - Slovensko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

SpiritRock (0) napsal 07.06.2023 v 10:07

Perfektně napsané ?Slovensko a stan mám taky v plánu. Takže jak bude trocha času tak s manželkou vyrazíme.

mirechd (49) napsal 27.10.2022 v 10:46

Super komentár..palec hore,u mňa za 100..

d.j.vlasta (0) napsal 28.04.2022 v 09:39+1

Vůbec se nemusíš stydět, za cestu na Slovensko.
Za prvé Slovensko je hezká země, plná přírodních zajímavostí.
Za druhé, není třeba jet přes půlku planety, aby to byl cestopis. Cestopis začíná už s prvními kilometry za barákem. Hlavně je to o tom pocitu který nam motorkaření přináší a jedno jestli jedeš na mopedu, nebo na mašině se 150 koni.

Mann (1500) napsal 28.12.2017 v 20:49+1

Mně se tvůj cestopis líbí a projet si Slovensko není žádná motorkářská prkotina. Byl jsem na Slovensku několikrát a chystám se tam znova, a to z jednoho jednoduchého důvodu - líbí se mi tam a je pořád co "objevovat". Jestli je to cestopis nebo ne, hoď úplně za hlavu. Podstatné jsou tvé zážitky a ty jsou popsány barvitě Přímá úměra "čím dál od domova - tím větší cestovatel " je podle mého pouze předsudek několika málo jedinců Dělej to co tě baví a jezdi krajem. který chceš poznat. Hodně zdaru v dalších cestách

jansis (0) napsal 03.09.2017 v 08:47

Ahoj. Pekny motocykel, prosím ťa ako máš spravené uchytenie na mobil, nedá sa ti to odfotiť? Poslať?
Dik

Pepa004 (32) napsal 22.06.2017 v 15:49

Dobrý
Bavil jsem se , máš to dobře sepsaný. Úplně jsme viděl jak tam jedu s tebou. Takhle jsem na Slovensku ještě nebyl , asi si to zkusím. Rozhodně dobrej tip.
Ať ti to nadšení vydrží a dojedeš tam kam chceš.

blacksheep (0) napsal 06.04.2017 v 20:25

Začal jsi pěkně, jen tak dál, snad se mi podaří taky někam vyrazit do neznáma. Parádní práce

siminka66 (1) napsal 21.03.2017 v 10:34

Jseš borec .Jen tak dál

danlibu (1) napsal 31.01.2017 v 02:05+1

Těšim se, až budu moct něco podobnýho taky napsat. Jsi borec!!

BeeGee (1) napsal 12.01.2017 v 19:28

díky za inspiraci , a máš to pěkně napsané

milda7 (0) napsal 01.01.2017 v 01:18

Jsi frajer

wjillm (0) napsal 28.12.2016 v 12:47

Super článek, jen tak dál!

Komikl (1) napsal 25.12.2016 v 09:24+1

Neni dulezite kam jedes, ale ze se rozhodnes vemes masinu a proste jedes. Jen tak dal.

Dvametrychlapa (4) napsal 24.12.2016 v 06:48+1

Ahoj, hezky napsané a bavil jsem se romskou osadou , protože to samé jsem na slovensku zažil i já. Člověk jede, kochá se krajinou a najednou zleva, zprava skáčou do silnice nahaté romské děti a něco chtějí. Nic nemám a odjíždím. Z ničeho nic kolem přilby kámen Až někam pojedeš tak napiš ať nejedeš sám.

JWK (2) napsal 07.12.2016 v 14:07+3

Moc hezky napsáno, vtipně, dobře se to čte. Já se cestovatelský odpaním až 2017, takže je pro mě takové čtení ideál. děkuju hezky si to sepsal... ještě bych chtěl dodat, že je hloupost si myslet že Slovensko nebo CZ je něco méně než nějaký uzbegistán...

pelito (5) napsal 04.12.2016 v 21:44

Ahoj, pěkný. A hlavně, cesta je cíl. Je jedno kam.

stihlmen (8) napsal 04.12.2016 v 21:03

Dobrý!!!

Bill22 (30) napsal 04.12.2016 v 09:00

Pěkně napsáno. Já byl na Slovensku na motodovče dvakrát a nikdy nezklamalo. Hodně dalších parádních motozážitků

Michal1981 (7) napsal 03.12.2016 v 15:59

Nejde o to, kam a jak daleko cestuješ, ale jaké zážitky a zkušenosti si přivezeš . O to přeci jde. Pro káždého ovšem může být zažitek něco jiného.
Přeju hodně dalších dobrodružných kilometrů.

pepr67 (5) napsal 03.12.2016 v 11:54

Pěkně a trefně napsáno, žádná věda, jen chuť jet a koukat kde co je. Fandím a trochu závidím. Udivuje mne, kolik lidí se v popisu začátků vidělo , i já jsem na tom stejně. Slovensko po řidičáku z loňského podzimu bylo v plánu, ale nakonec jsem to sólo vzal přes Německo a Rakousko do Švýcarska. Objel několik jezer, udělal mraky fotek mobilem, abych zjistil, že všechny fotky jsou v pr... :-/ Takže budu muset znovu
Jinak na Slovensko uršitě brzy dojde.
všem přeju vždy šťastné návraty

freerider159 (1) napsal 02.12.2016 v 18:39

Ahojte .
Skoro jsem zapomněl, že to bude teď vydáno
Děkuji Vám za takové pozitivní ohlasy. Tak jo, Slovensko je super země. Jen jsem si myslel, že v porovnání s kraji, které tady projíždíte vy, moje cesta nestojí ani za zmínku. Byl jsem rád že se ještě na Slovensku domluvím. Nevím co budu dělat příště .
Někdy v Lednu chci plánovat další cestu a to někam dál, tak o tom zase něco napíšu. Na motorce už se přeci ,,udržím".
Všem kteří se ozvali, tak dám vědět, aspoň mě konečně někdo vyfotí .
Děkuji Tomáš

Košo (38) napsal 02.12.2016 v 14:57

Ahoj hezky si se nazačátek projel.
rž se a hodně spokojených a bezpečných kilometrů
Pája Košo

triker_vladik (1) napsal 01.12.2016 v 23:03

Paráda! Jsi dobrej! Hezký napsané, hezky prožité!

Mišel57 (0) napsal 01.12.2016 v 22:35

Díky za cestopis..jako by si psal o mne Mám za sebou první sezonu a to jsem jezdil jen kolem komína. Kvůli pracovnímu vytížení jsem se nikam dál nedostal. Slovenskem si mne navnadil, tak do toho v příští sezóně jdu taky a sám dík za hezké čtení. Mnoho šťastných kilometrů přeji.

Skruž (0) napsal 01.12.2016 v 22:06

Moc pěkný. Jsi dobrej, že si jdeš takhle za svým. Tak hlavně neblbnout za řidítkama,ať si člověk užije těch kilometrů co nejvíc!

mandoska71 (3) napsal 01.12.2016 v 17:34

Krásný cestopis ,samo se to četlo.Nebudu se opakovat všichni už ti to tu napsali.Začal si dobře.Už ti chybí jen najít pořádný kámoše ať nejsi na cestách sám.Není nad to se obklopovat lidma ,kteří mají stejné sny.Přeji ti hodně spokojených kilometrů.

KATRTER (4) napsal 01.12.2016 v 16:34

Výborné čtení, máš odvahu a hlavě si se vrátil celej tak že nemám co bych dodal (MAZÁk)

jaruš1974 (5) napsal 01.12.2016 v 14:55+1

Super napsané, moc hezky se to četlo, začátky jsou těžké, ale tobě nechyběla odvaha. Přeji hodně šťastných kilometrů a pouze kolama dolů 👍 .

Bombista (15) napsal 01.12.2016 v 13:07

Hezky a stručně napsané! Štrbské pleso a kemp Bystrina jsem letos měl taky tu čest navštívit, tak se to četlo hezky! U jezera na parkovišti sdílím problém s parkováním tam tedy nebyli moc moto-friendly. Co na západě, popř. jihozápadě, vůbec neřeší, tady děsnej problém.
Jako první destinace na sesbírání zkušeností super! A první výlet sám, to !

mikni (103) napsal 01.12.2016 v 12:18+2

Ahoj,nevím,co tě vedlo k tomu,že jsi o Slovensku napsal jako o trapné prkotině?Projezdil jsem komplet celou Evropu a na Slovensko nedám dopustit,už jen proto,že jsem se narodil jako Čechoslovák a jedná se o velmi krásnou zem s krásnými lidmi.Jasně,že se najde blbec všude,ale to by člověk nesměl jet nikam.Už jen ta výhoda,že se tam lehce domluvíš a dobře najíš.Tak to zkus příště někam dál a budeš na Slovensko vzpomínat se slzou v oku.

Předchozí
1 2 3