Sama nebo ve dvou? Trip za medvědy a Drákulou do Rumunska aneb, jak to vše nakonec dopadlo

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

CCB_larry (0) napsal 21.04.2024 v 22:10

Ahoj. Pěkný cestopis K Tvé řečnické otázce v názvu cestopisu - já znova jedině s někým, s alespoň nějakým plánem, a asi i s větším objemem motoru

Neeno (13) napsal 29.01.2024 v 16:23

Tak minule sama a teď s někým kdo nevydržel. Možná tempo nevyhovovalo, sám jezdím naprosto v klidu, ikdyž je silnice pěkná a vybízí k tomu zrychlit. Pak bych jen každého brzdil.
Nebo možná čekal něco víc.
Tak příště zas sama nebo už s někým v partě,kde pojede třeba i další baba.
Nebo dvě baby na cestě
Já se tam chystám buď tenhle rok sám, nebo projet západní pobřeží Itálie.
A nepřestávej

Gappa114 (21) napsal 22.01.2024 v 14:26

Moc pěkný výlet, přečetl jsem, projel jsem obdobnou trasu s manželkou jako batůžkem v r. 2022. Při čtení jsem měl slzy v očích, zejména, když jsem viděl místa, kde jsme tehdy taky parkovali. Slíbili jsme si, že projedeme celou Evropu, tak jsme minulý rok dali BiH, ČH, ALB, Severní Makedonii, pak lodí do IT a začali plánovat, co letos. No a před týdnem mi utekla za jiným, že už ji ani já, ani motorka nezajímáme. Tak držím palce na ještě mnoho krásných kilometrů .

Lucy_BikerCZ (0) napsal 21.01.2024 v 15:12

mrkvojed (43) napsal 05.01.2024 v 12:44

pěkný, hezký počtení a moc rád jsem na Rumunsko zavzpomínal...byl jsem tam 2x, ale Drákula mi také pokaždé unikl tak ať se daří a hlavně kolama dolů

Rohal (61) napsal 04.01.2024 v 13:39

Jestli mohu tak se vyjádřím jelikož píši komentáře jen k těm cestopisům kde jezdím.
Byl jsem tam měsíc po tobě.
Ti medvědi jsou tam de fakto v úseku cca 40 km. Není špatné ten Transfargas projet tam a zpět je to cca 100 tam a zpět. Loni tam byla medvědice s dvěma mladými černými a druhá ta má o trochu větší šedé dvě mláďata. No a ten pecivál cca 1 km nad přehradou tak ten by se mohl nechat škrábat za uchem . Ti další kterých je tam asi ještě 5 tak z povzdaleka za dobře.
Vzhledem ke svému věku jedině přes booking. Stan v žádném případě. Škoda že jsi nenavštívila české vesnice jela jsi okolo. No a třeba Turda solný důl ten také stojí zato navštívit.
Jo ještě se chci zeptat co tě láká na Gibraltaru? Vždyť příroda na Balkáně je tak úžasná. A jestli se povede tak letos opět Vietnam.

pbul (66) napsal 04.01.2024 v 11:09

....nebo takto, ale chápu, že jsi žena a kolem běhaly medvědi...

pbul (66) napsal 04.01.2024 v 11:04

viz třeba takto

pbul (66) napsal 04.01.2024 v 11:01

souhlas, taky preferuji řešit ubytko až někdy kolem 15-17h dle situace. předem zamluvený hotely ubírají na pocitu volnosti a svobody. a vůbec nejlepší je s sebou plácnout pod širák kde mě zrovna chytí soumrak.

LAJWEC (380) napsal 04.01.2024 v 01:59

Děvče,tož Velké respekt fakt,protože jet v Čaučesklandu z větší části sólo jízdu a s takovým nájezdem. To teda klobók dole. Pro mě okolokomínovýho závodníka kterej za den najel,když moc tak 500km a to pěkně nalehko,to že bych si měl dobrovolně ověšet motorku kabelama,baťohama a různý fičury na to i se síťkou,tak pro mě nemyslitelný. Jo,a ten endůro žaket se šnekama něco jako kanady a jet takhle vybavenej takovou kládu,tak to bych nedal.
Normálně ty dálkoplazecký stórky nečtu,ale babáč jede k Drákulovi zgómnout medvědy,tak to jsem musel a dobře jsem udělal. Moc pěkně napsaný a fotky taky hezký. Přeji v nové sezóně hodně šťastných kilometrů a super zážitků.

Sharkcom (49) napsal 03.01.2024 v 14:20

Smekám klobouk za odvahu a děkuji za pěkně napsaný článek ! Snad se tam letos taky podívám !

Košo (47) napsal 02.01.2024 v 13:25

Mooooc hezké.
Napsáno, krásné místa a trasa...můj obdiv...
Pavel

Hajčus. (3) napsal 01.01.2024 v 19:35

Moc hezky napsané a palec nahoru..,

MG1151 (11) napsal 01.01.2024 v 18:54

Juraj22 (169) napsal 01.01.2024 v 17:26

Tak super dovča a vše jsi hravě zvádla, jen tak dál

runis (2) napsal 01.01.2024 v 10:35

Hezky napsáno. Také jsme tam letos byli. Takže si trochu dovolím upravit ceny za ubytování na začátku prázdnin pro 4 osoby od cca 1400 do 2000 max. přes Booking. A ubytko čisté a OK.

Valkyria1520 (9) napsal 31.12.2023 v 18:22

Ulvarr (3) napsal 31.12.2023 v 17:53

Mirlos (54) napsal 31.12.2023 v 16:40

Odvážná akce, zajímavé momenty, hezky napsáno, docela jsem se pobavil, jen nechápu toho tiráka, jako že Tě předjížděl ? Přeji suchou stopu a hlavně kolama dolů.

pega (17) napsal 31.12.2023 v 09:53+1

Pěkné počteníčko,vypadá to skvěle,hlavně ti méďové
Máš můj veliký obdiv

jawasy (56) napsal 31.12.2023 v 06:24+2

Zase jsem si trochu připomněl mé motodovolené po Rumunsku. Musím uznat že na holku dost dobrý. Nevím jak si to měla domluvené s tím kolegou, jestli se znáte, nebo sis ho našla na netu. Mě potkalo něco podobného a už bych jel jen s tim koho znám. Rumunsko je super a věřím že to nebylo naposledy a že se tam ještě někdy vrátíš. Chce to ale trochu nastudovat, protože některé tvé trasy mi moc nedávaly smysl. Každý to má trochu jinak a možná to byl tvůj záměr. Přeji ti v nadcházející sezóně jen a jen krásné zážitky a především bezpečné návraty z tvých cest!!!