Rumunsko 2014 "Naše první motodovolená"

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Jack90 (0) napsal 14.09.2015 v 21:01

chudela.pipa: A copak máš ty za zázrak? :)

chudela.pipa (-29) napsal 03.09.2015 v 21:44

tak v září se nedá čekat že vám nebude chcát,no a KTM je kokot tlačí motorku :))

Jack90 (0) napsal 08.03.2015 v 09:07

Fotky jsou prohnaný filtrem v Zoneru.
Ale víceméně jsme spíše natáčeli než fotili.

Jack90 (0) napsal 08.03.2015 v 09:03

Tak pokud to kluci z Flash teamu našli tak by to mělo být vadné relé které se mohlo nechat nějak přemostit. Dojet by se to dalo, ale né přes dálnici. Za tu chvilku co jsme dojížděli do Šumice a těch pár zatáček co tam bylo jsem měl v gatích. Vypnulo se to vždycky v pravou chvíli v prudký zatáčce

Za ty ty ceny se trochu omlouvám, protože veškeré účtenky a tak jsem zahodil tak jsem to dával z paměti. Ale pro příště, co by jste mi doporučili za asistenčku?

pjootr.. (1) napsal 06.03.2015 v 17:30

No nejenom ceny benzinu, jste si asi špatně přepočítali. I ta cena za ubytování se mi moc nezdá. Možná tak za dva lidi. Náhradní čerpadlo jsi měl, asistence je samozřejmost, takže čím to bylo, že kačenka musela domu potupně na podvalu???

liň (9) napsal 06.03.2015 v 17:16

Hezky napsaný cestopis , fotky taky dobrý , takže držím palce ať to letos vyjde

kostis1 (51) napsal 06.03.2015 v 15:21

To já bych to nedal,už se vidím,rozebral bych na místě půl motorky a dal to dohromady,nějaká možnost opravy by se určitě našla...No a kdyby to nešlo,tak bych to nasypal do krabic,aspoň by se to líp převáželo.

banditt (77) napsal 06.03.2015 v 13:30

No,ty ceny benzínu jste si asi blbě přepočítali ale jinak se taky připojuji k dotazu,co bylo s KTM?

DOMINATOR (1260) napsal 06.03.2015 v 12:10

Ty jo s takou velkou familiou bych to asi nevydržel

mardock (73) napsal 06.03.2015 v 11:56

já bych tu závadu typoval na palivový čerpadlo. Fotky jsou fakt jak z roku 1970 ale má to svůj půvab

-HARYS- (28) napsal 06.03.2015 v 09:57+1

Pěkný výlet ale ty fotky nic moc a hlavně málo "motorkářských" které charakterizují tuto oblast !

vaclav-m (2) napsal 06.03.2015 v 09:51

Tak dvě auta a dvě motorky. No dobře, rodinná dovolená. Jinak pěkný! Aby byl příběh celý, chtěl bych vědět, co vlastně s tou Káťou bylo?

satanachist (27) napsal 06.03.2015 v 08:09+3

Tak v Banátu jsme byli deset dnů před 8 lety. To ještě do Heleny vedla polňačka a po elektrárnách vidu ani slechu. My jsme přijeli autem a vesměs co popisuješ prošli pěšky. Jen do Srbska jsme jeli autem se Štefanem z hospody. Lidi perfektní a pohostinní. Jenže už se z toho stává pomalu skanzen a atrakce pro motorkáře, což lidem už tenkrát začalo vadit. CK Kudrna tam začala navážet lidi se čtyřkolkama a lidé měli po svém klidném životě. Letos jsem uvažoval, že opět Banát navštívím, ale nějak mě to už přestalo lákat, když vím, jak se to komercializuje

seikos (975) napsal 06.03.2015 v 07:24+3

Tak koukám že poslední dobou se z Rumunska vrací docela dost motorek na vleku. Tady čtu KTM, jen za loňský rok vím do dvou BMW GS 1200, jednom Triumphu Explorer a jednom Transalpovi.
Tak snad jsi měl nějakou asistenční pojistku.
Ty fotky - vypadají jako s kinofilmového foťáku