Nejen bohové musejí být šílení, hlavně na Balkáně

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Bigmen_cz (3) napsal 08.11.2020 v 07:36

Chlapi, klobouk dolů a to nejen za tu úžasnou cestu, kterou jste v pohodě dali, ale i za ty detaily, které v textu jsou, včetně poznámek k historii navšívených míst. Já si z každé cesty pamatuji jen ty extrémní, ať kladné, tak záporné zážitky. Oba díly tohoto "románu" jsem zhltnul na jeden zátah a úplně jsem to s vámi prožíval. Super napsané!

Zedsdead (293) napsal 08.07.2020 v 00:29

Tvl, jak má vědět cestující, že budou vagóny železnice po cestě měnit směr? Oni mají odpovědnost na správné upevnění nákladu. To je fakt drzost, to jejich chování. Nejenom, že měli zaplatit kompletní opravu, ale i nemajetkovou újmu za snížený komfort při dovolené. My jsme zase měli auto v horním patře hned za lokomotivou a při jízdě nám jiskry se sběrače poškodili lak na zadním víku. Ovšem ty popáleniny by se dost těžko prokazovali. Holt člověk se poučí.
Jinak cestopis

Destroyer (237) napsal 23.06.2020 v 22:13

bisťudušu kde máš ten druhý diel??
:DD

spike-cz (137) napsal 23.06.2020 v 18:55

Kluci super cesta a ještě lepší cestopis. Dlouho jsem neměl moc důvodů se usmívat, ale teď zas jo.
Budu se těšit na druhej díl a když dá ten nahoře i na nějakej ten vlastní zážitek.
Pankáčům zdar!

M_o_m_a_n_e_k (35) napsal 23.06.2020 v 15:32

Drobná chybka...
Komunisti vybudovali tuhle „obludu“ v roce 1891 ... to by museli být komunardi z Francie -

Ale jinak super - bavilo a trochu víc závidím.

NXram (68) napsal 19.06.2020 v 15:31

Fakt jsem se pobavil, jste kolíci jednou snad bude čas a taky někam vyrazím ......

prebla (87) napsal 18.06.2020 v 13:39

Kluci paráda,perfektní počteníčko,těšímse na pokračování.Přeji ještě mnoho takovýchto kilometrů.

VlastiMatty (4) napsal 18.06.2020 v 07:51-1

Paráda palce nahoru!
Hezky, vtipně a poutavě napsané!!!
Už se těším na pokračování!!!

wolferein (1) napsal 18.06.2020 v 07:44

Moc pěkný, bavil jsem se .
Jinak, jak se nedá nic dělat s odlítnutým plexi? To se teda dělat dá, nesmíte se nechat. Nikdo vás přece neupozornil, že cestou přepřáhnou vagony a pojedou pozpátku. Řešili jsme to samé na konečné v Humenném. Sepsal se s nádražákama záznam o škodní události, vše si na místě nafotili a po dodání faktury za nové plexi vše zaplatí, akorát se jim do toho nechce a pár papírů vyplňujou hodinu.

Brukev (850) napsal 16.06.2020 v 19:04+1

Počkat počkat , co to je ? Jak konec , jak pokračování ? . Dyk mě to tak baví ... ach jo, tak honem honem ať se zasmeju . Kkti ...

Ps. Hezky se nám tu teď ty fajne cestopisy sešli

Danakroman (2) napsal 16.06.2020 v 16:21

skvěle sem se bavil...a čekám na pokračování..

sekáčmagor (128) napsal 16.06.2020 v 14:50

Já jsem to chtěl původně řádně zkritizovat ale pak jsem si uvědomil že by jste mi zase psali jaký jsem hňup tak jako obvykle "mlčeti zlato"...

dafikk (45) napsal 16.06.2020 v 14:40

Borci....kurva proč já nemám takovýho parťáka? Pěkná sranda cesta a ještě větší sranda je to psaní V září jedeme na Zakyntos a letos jedem H,RO,BG,GR a pojedeme i tama kudy jste jeli vy. Tak mě úplně "cukalo u kořínku" když jsem to četl. Těším se jak sviňa!!!
Tak ať vás štěstí neopouští

mkcz (18) napsal 15.06.2020 v 22:46

Dobrý

hycomat (1) napsal 15.06.2020 v 22:19-4

"Máváme na týpka, co nám šel pro petrol"... Žiadne poďakovanie za ochotu? Partia namachrovaných kktov, ktorí netušia, kde majú rezervu na motke, ako sa otáča motorka proti vetru, lebo nečítali návod,
potrebujú asistenta na vystúpenie v stanici, postrácajú TomTomy, ďalej som vaše príhody nečítal.

Marge01 (35) napsal 15.06.2020 v 15:42

Cha cha, úplně stejné pocity jsme měli pod Poenari i my Myslím, že leckoho myšlenka na návštěvu tohoto hradu přejde,když k němu dorazí Jinak super-díky, člověk si pěkně zavzpomíná.. příště se vykašlete na vlak.My jsme vyráželi ve čtyři odpoledne a navečer už jsme byli v Maďarsku i s plexi není to taková dálka a dálnice uteče..

Bob7 (1) napsal 15.06.2020 v 14:58

Jste borci! Tak trochu jsem záviděl cestu i vaše zážitky... Skvěle a "svižně" napsáno, moc dobře jsem se bavil! Těším se na pokračování!

31081 (670) napsal 15.06.2020 v 13:46

Pěkně napsáno. Pěkné fotky

Destroyer (237) napsal 15.06.2020 v 08:53+1

a je to tu. Cestopis od Finča si nechám líbit!