Rakousko s výletem do Italských passů….

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Vaklaf (6) napsal 05.01.2014 v 12:26

Martyp: Přesně tak, je to tam odtud Byli jsme tam dva roky po sobě (ubytovaní právě u vašich známých v //www.alpen-aktiv.cz/, jsou fakt v pohodě), ale teprve loni počasí dovolilo návštěvu vrcholků Sice na té fotce je zamračeno, ale jinak nám tam svítilo sluníčko

Marián81: Díky moc

Marián81 (0) napsal 04.01.2014 v 14:31

Jo byla to fakt pecka. Jak to čtu znova, tak už je na čase vymyslet další trip čeče :)
Vaklaf: Hele brašny nejsou origo, ale zatím spokojenost. Jedná se konkrétně o tyto:
//www.motorkari...ve-2x20l-551250.html

Martyp (75) napsal 31.12.2013 v 13:21

RTourer: Jj, to naprosto sedí! :) Přesne! Jestli si vybavuju dobře, tak tuším, že máš i nějakou pěknou SPZ? :) A Bimbo, no joooo, to jo..To je první člověk, pod kterym mi připadá Busa fakt malá.. :D

Vaklaf: díky! Prosim tě, brašny nejsou origo, jestl dobře pamatuju..prozkoumám víc fotek.. ;)
Jinak ta tvá profilová fotka, to je z "Pěti prstů" z Krippensteinu? :)

RTourer (68) napsal 30.12.2013 v 15:18

Martyp: máš pravdu, kluku , pořádně jsem si prohlídl fotky a už vím - najížděli jste za námi na silnici č. SS38 z vedlejší ze směru od obce Stelvio, pak jste nás hned předjeli, páč přece se nebudete hrabat za páprdou na starým erťáku, ještě k tomu se spolujezdkyní . No, chvíli jsem zkoušel vám stačit... Pak jsme vás předjeli, když jste pauzírovali nad Trafoi v zatáčce ještě v lese, foto 56 v kompletní fotogalerii... No a pak je nepřehlédnutelnej ten chlapík, co mu je jeho bílá hayabusa malá

Vaklaf (6) napsal 30.12.2013 v 14:35

Super, jeli jsme skoro to samé Na tom Evu 1100 má kámoš origo brašny od Dukny nebo nějaký univerzální?

Martyp (75) napsal 30.12.2013 v 14:11

Díky všem, jsem rád, že vám to líbí a čtení se líbí a jsou z toho cítit i naše pocity..To je to, co jsem se snažil vystihnout.. :)
Kotek: Mnoooo, koukám, když člověk jezdí víc, začíná být i Evropa malá.. :) Ale tak je to správně, tak to má být! :)
Basett: To máš pravdu, tak snad ta další sezona bude vlídnější k počasí na cestách.. ;)
RTourer: Jo, to máš pravdu, potkali! Pamatuju si tě, jel jsi chvíli přede mnou! :) Svět je maličkej.. :)

Sete (36) napsal 28.12.2013 v 22:00

Pěkný počtění Po Novém roce u nás bude zase slezina, dáme pivko, probereme plány na sezonu. Doufám, že dorazíš taky!

Pepan.Š (2) napsal 28.12.2013 v 20:32

Paráda kluci.

basett (3) napsal 28.12.2013 v 15:25+1

Super, jen kdyby nám všem trochu míň pršelo při těch našich cestách...

monsterking (0) napsal 28.12.2013 v 11:52

Super napsáno Márty, hned by jeden vyrazil!

RTourer (68) napsal 28.12.2013 v 11:29+1

Tak jsme se na tom Stelviu možná potkali, nebo aspoň cestou nahoru...

Kotek (28) napsal 28.12.2013 v 10:59

Nějak jezdíme všichni stejně, jak přes kopírák. Za těch 13 let co projíždíme Rakousko a sever Itálie je to pro nás malé. Je to nejblíž, ale už to tam moc známe. Francie je zajímavější, ale nejsou tam takové levné pensiónky i jídlo a taky už jsme projeli kdeco. Passa jsou fajn, ale už jsou moc profláknutá, jak GG tak Stelvio. a další. Já se jako baťůžek bavím tím, že nasčítávám výšky pass a tak loni za pět pass za den, jsme zdolali výšku osmitisícovky v Himaláich. Itálii už jsme objeli celou a některá místa vícekrát. Můj Pepa už koupil enduro, že vyrazí do náročnějších terénů na Balkán. Ale kam společně na FJRku ? Méně proježděný to máme kolem Villachu a Klágenfurtu a tam vyrazit do Slovinska, Už jsme tam spali jednu noc a cesta kolem řeky Soča nás uchvátila, Julské Alpy taky neznáme., možná Fagaraš.To víte baťůžek se víc kouká a hodně fotí, tak potřebuje ty panorámata. Neunikne mi žádný cestopis na Motorkářích, ale nic nového. Na sever se mi nechce, mám ráda teplo a jízdy na lehko. Chorvatsko je nádherné, ale nějak nám nesedí místní. Tak uvidíme co vymyslím. Zatím si jezdím na Google Earth, otvírám obrázky a ubytování. Nevím kolik nám důchodcům ještě zbývá let a tak musíme něco stihnout. Vy mladí tolik přemýšlet nemusíte. Hlavně jezděte co nejvíc, nic lepšího neznáme.

DAV1D (5) napsal 28.12.2013 v 10:16

moc pěkně napsané smál jsem se češtině i příběhu super za 1

brejsa.cz (27) napsal 28.12.2013 v 09:32

Z cestopisu je krásně cítit jak jste si to ježdění užili. Moc pěkné.

highsider (28) napsal 27.09.2013 v 23:35

jako bych se tam znovu projel :) Díky kámo .)

highsider (28) napsal 27.09.2013 v 23:34