Rakouské hory na dva dny

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Enzojerry (2) napsal 23.08.2014 v 11:29+1

Velice děkuji za tip, byla to naše první zahraniční cesta. Díky

Marihuaniac (0) napsal 21.01.2014 v 15:59

TON-UP ovi a dalším, kdo by měl zájem o stejné ubytování:
//www.lunz.at/wirtschaft/privatvermieter_details/mayr.htm

Marihuaniac (0) napsal 21.01.2014 v 15:51

Nazdar všem,
všem se omlouvám za pravopis a překlepy, psal jsem to trochu ve spěchu, ale nebudu se vymlouvat - češtině jsem na základce moc nedal. Snad Vám to aspoň trochu vynahradí těch pár fotek a celkový obsah.
Takže ještě jednou se klaním až na zem, prorážím hlavou asfalt, na které už mám máslo posypané popelem!

seikos (975) napsal 01.12.2013 v 09:20+1

Koukat při svitu měsíce do průzračné vody, sedíce romanticky na molu, to opravdu jednoho strašně rozčílí

Kov (23) napsal 26.11.2013 v 15:03

JVK-zapoměl jsi na tu druhou možnost: Příště si to po sobě před zveřejněním 2x přečte a napíše cestopis,který bude mít ještě lepší úroveň.
Ty mi nebereš můj názor, já zase tobě tvůj, jen k tomu napíšeme každý to své= všechno je jak má být...

TON-UP (23) napsal 21.11.2013 v 18:36+1

Ahoj, díky ti za cestopis. Já uvažuju s kamarádem na jaře o Yspertalu a královských lesích v okolí "před Dunajem" na 3 dny. Inspiroval jsi mne myšlenkou dojet až na vyšší kopečky ve vnitrozemí - můžeš mi prosím poslat odkaz na ten penzion kde jste spali v Lunz am See? Našel jsem na pobřeží hotel Seehof ***. Jen piš dál, pravopis přežijem, JVK má pravdu.

JVK (0) napsal 21.11.2013 v 17:03+1

To Kov.
napsané asi platí i pro tebe .
Ale na svůj názor máš právo,
jak vidíš, nikdo Ti ho nebere :-*)
Pouze autor asi už nic dlouho nenapíše a to je škoda.
Píše dobře bez zbytečných keců.

Kov (23) napsal 20.11.2013 v 20:01+2

JVK-Přikláním se k menšině, která do očí bijící hrubky řeší. Pokud chci něco zveřejnit, tak přece nechci vypadat v očích čtenářů jako jelito, které se není schopné naučit pár základních pravidel. Přátelská rada od Mirlose může pomoct vylepšit jeho další spisovatelské dílko.

JVK (0) napsal 20.11.2013 v 18:09-4+3

Jak říkal můj pan profesor na vysoké, když to neumíš udělat lépe jak autor, poukazuj na hrubky
Joo, to byl moudrý pan profesor... Pro mne je důležitý obsah, prkotiny přehlížím.
Autore, nenech se vyvést z klidu a piš dál. Většině to vyhovuje a to je hlavní JVK

Drakis (67) napsal 20.11.2013 v 10:52+1

Je to tam moc pěkný v hospě na fotce vždy obědvám.Jezdím tam ze Znojma na otočku několikrát ročně se povozit a užít si super přírody.

Mirlos (54) napsal 18.11.2013 v 20:53+3

Ahoj,
no v Rakousku neznám blbé místo na svezení, takže na všechny strany OK a vždycky něco k vidění.
Popsal jsi to dobře, jen bych doporučil si po sobě článek přečíst a opravit ty nehorázné hrubky.
Nejsem profesor češtiny, ale tohle je fakt do očí bijící.
Inspirační článek hrubky
Ať se daří, čauky Mirlos.

Laduj (0) napsal 18.11.2013 v 12:43+1

Dobrý tam je všude pěkně
jen prošvihli jste, ale krásnej kousek cesty po silnici č. 119 z Velenic na Grein
//goo.gl/maps/UNpRq
Tak snad příště

chstepan (3) napsal 18.11.2013 v 10:21+1

... jéé na fotce jsem poznal svojí bejvalou 1150gs ... takže samozřejmě

kehaj (19) napsal 18.11.2013 v 09:36+1

Podobný výlet chci taky uskutečnit. Dobrá inspirace.

-HARYS- (28) napsal 18.11.2013 v 06:41-1+3

Tuto oblast znám,letos jsme tam projížděli 1 den před váma když jsme se vraceli z GG. Je tam všude nádherně!!! Cituji tvoji větu:
"Rakousko je nádherný, uspořádaný, uklizený vyspělý, lidi milý, klidně bych se tam odstěhoval".