Nejen svatební cesta do Alp

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

canislupus (0) napsal 17.12.2013 v 17:53

..nazdar,moc hezky napsané a zajímavé informace,jsme parta z Mimoně a chceme neco podobného provést na chopprech..rád bych se sešel osobně na pokec,sousede..písni vlklubomir@seznam.cz dík canis

CentriFUGA (3) napsal 23.10.2012 v 19:55

lubon -> Tak, že jsem při 5ti stupních ustřihnul venkovní čidlo ... tkaže si to zapamatovalo, ale při výměně baterky už tam zůstaly jen tři čárky ... takže už je to správně ... IN je to co je opravdu a OUT jsou "---" a nic to neukazuje ...

lubon (17) napsal 23.10.2012 v 19:06

Gratuluji k svatební cestě a k manželce kterou baví cestování na motorce Jenom pro zajímavost-jak jsi dokázal že teploměr na motorce(1ní fotka)ukazuje in 22st. a out 5st., to jsem nějak nepobral.

barmax (3) napsal 22.10.2012 v 21:38+1

Nice trip, nice pictures, beautiful story ... congratulations for this beautiful story
Max

Pivko (85) napsal 21.10.2012 v 21:10

Koukám ,že ledovec je každý rok menší .Klausi ! otepluje se

CentriFUGA (3) napsal 21.10.2012 v 19:30+1

ThomsonMotorson: Interkom máme tenhle uplně obyčejnej sice drátovej, ale do 100km/h v integrálce nebo vklopný přilbě (rostě aby byl mikrofon schovanej) je v pohodě ...
//nakup.eshop-zdarma.cz/index.php?s=product&id=447

Frodo89 (3) napsal 21.10.2012 v 15:03

Pěkná svatební cesta Ale málem jsme se v rakousku potkali..

Slezsky (14) napsal 21.10.2012 v 13:37

Divím se že tu ještě nevygrcal ze svojí paštěky tu svou obvyklou sračku plnou splašek ten anonymní hrdina a ubožák jardapl
Jinak moc pěkný cestopis,s chutí jsem si ho přečetl,jelikož na příští rok plánuji zhruba podobnou dovolenou a vůbec mi nevadí že v tomto cestopise byl Großglockner Hochalpenstraße,vždycky si o něm rád počtu a o to víc že jsem tam nikdy ještě nebyl a taky se těším a nemůžu dočkat až tam poprvé na tu horu vyjedu příští rok ve svých 37 letech a nestydím se za to,protože né všichni tam už byli tak jak si tady někteří myslí a né pro všechny je GG profláknutý,jsou nás spousty a statisíce lidí motorkářů co tam ještě nebyli a teprve o tom sní svůj sen a je úplně jedno jestli začínající motorkáři s čerstvým řidičákem nebo starší zkušení bajkeři co se tam z různých důvodů neměli šanci podívat a vychutnat si tu nádheru

ThomsonMotorson (108) napsal 21.10.2012 v 13:10

Zdarec. Tak jste mě vy dva dostali. Ani né, tak Raichem, ale Hoštice a Vesničko má stř. To nemá chybu. Je to vynikající nápad na vejlet. Zrovna jsme dojeli po dvoudenním křižování po Jeseníkách. Je nádhernej podzim a plachtovat stroj ještě nehodláme. Napiš mě co máte za port na mluvení a jak jste s ním spokojený. S manželkou diskutujem v obcích, když odklopíme brady a není to ideální.. dík a přejeme dost km v naprostým poklidu.

AliFZS1000 (21) napsal 21.10.2012 v 12:36

Ahoj, díky za moc pěkný cestopis do podzimní inverze , v zimě si ho rozhodně přečtu znovu. Přeju taky spoustu šťastných společných kilometrů a hlavně vždy jen kolama dolů

Finč (89) napsal 21.10.2012 v 11:47

Pěkná svatební cesta

CentriFUGA (3) napsal 21.10.2012 v 09:27

Pytlák73+Kreator: Díky moc kluci, snad to vyjde !

Jinak to ubytování sme si zamlouvali asi měsíc - měsíc a půl dopředu. Máme tam 2lidi. K jedněm jsme jezdili dříve na lyže, pak měli jeden rok plno, tak nám paní dala kontakt na kolegyni, která pronajímá asi o 6domů vejš. Má to ještě asi o 2€ na noc levnější, takže jezdíme teď k ní,ale v létě měla zrovna náš termín obsazenej, takže jsme jeli k těm původním. Pokud by si chtěl, určitě bych od táty (kterej na rozdíl ode mě umí německy i něco napsat) mailovou adresu.Vyřizoval to on, já se domluvím co potřebuju (v rámci možností sem si s paní domácí hodinu povídal o svatbě ... ) ale napsat by to byla katastrofa. Maily máme, možná bych pak pohledal i jejich webový stránky.

Kreator (14) napsal 21.10.2012 v 08:43

Krásná svatební cesta,proložená pěknými fotkami,a pro Vás dva určitě veliký zážitek.Dovolte, abych i já Vám oběma popřál na společné jízdě životem jen to nejlepší.

Pytlák73 (11) napsal 21.10.2012 v 08:10

Pěkný ,takhle nějak si to plánuju na příští léto taky. To ubytování jste měli zabukovaný jak dlouho dopředu? Pěkně napsaný,krásný fotky,je vidět že jste to nefotili mobilem Jste klikaři,když vám vyšlo takový počásko celej tejden. Co dodat... Tak ať vám takhle pěkně vyjde i ta cesta společným životem. Mějte se,Pytlák.

Jujing (10) napsal 21.10.2012 v 01:38+1

Krásný trip :) očekávám opět výživný komentář od Jardapl...