Dobrodružství začíná ve 12:30

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Tempo_veloce (21) napsal 04.09.2022 v 14:22+1

Paráda Rakousko ,jezera, příroda je prostě rovnice jejímž výsledkem je krásnému svezení.
A moc hezky napsané :
M.

tfiala (1) napsal 29.08.2022 v 19:06+1

Tvůj cestopis jsem si přečetl s radostí, lehké formulace, humorné obraty a emoce - dokážeš popsat vše co je na cestování na moto krásné! Díky a už se těším na další zážitky z cest. Také gratulace ke krásné motorce.

petr13 (16) napsal 28.08.2022 v 20:55

Skvělé napsaný cestopis a máš parádní motorku, krásná

dafikk (45) napsal 27.08.2022 v 07:30

Mas to pekne,jakoby nenucene popsany a je z toho citit,ze to tam mas rad. Diky takovym cestopisum se tam hodne lidi rozjede a bude chtit ulovit podobne zazitky a vyfotit stejne pekne fotky...ovsem krome me...ja jsem fizlovsko-udavacske Rakousko zacal bojkotovat. To ale neznamena,ze se tam ostatnim nemuze libit
At se ti dari na novem stroji

Maverik232 (3) napsal 25.08.2022 v 13:27

Super výlet ,díky za inspiraci a gratuluju k motorce. Je boží !

mrkvojed (41) napsal 25.08.2022 v 08:40

pěkná trasa, pěkný místa a pěkná nová motorka to tvoje putování o samotě, co sleduji i v tvých předchozích cestopisech mě stále víc dokazuje, že se není čeho bát takže děkuji za inspiraci a prima počtění. Jo a u Altausee fakt Bond byl. šel zabít Mr. Whita ve Spectre...(jsem fanda 007) Tak hodně dalších pěkných výletů

31081 (674) napsal 25.08.2022 v 08:35

Většinu jezer a míst které popisuješ znám.A jde ti to dobře. Obávám se však,jak zde uspěješ co by motocestovatel,asi by to chtělo víc fotek s moto