Alpy, Rakousko, Itálie, Slovinsko - prostě cestou necestou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

TomJim (4) napsal 21.09.2015 v 21:17+1

My zatím dorazili jen na GG. Slovinsko a moře snad příští rok. Palec nahoru pro všechny. Pohodová partie je základ všeho. I my takovou měli a to jsme se poprve viděli na čáře za Znojmem. ;o)

jelijiri (1) napsal 21.09.2015 v 18:59+1

moc pěkny

Hlava22 (3) napsal 21.09.2015 v 17:42+2

já nejezdím na výstavy jako králík :) mám projeto 23 zemí i s těmito kufry a nikomu to nevadilo a vždy posloužily :). Vizitka majitele není o vybavenosti motorky a dílů za tisíceale vizitka majitele je ta co vše procestoval, kam se podíval a jaký přivezl zážitky. Já nepatřím bohudík mezi ty, co narvou na motorku 3 kufry a pak je vozí prázdné po republice to díky bohu pojedu raději nakole

k2j89 (25) napsal 21.09.2015 v 17:32+3

palec nahoru pro Jawu a Honzu a i pro vás dva, že jste mu neujeli, přeci jen to někdy svádí se trochu "projet" , moc hezký výlet, mám v plánu v budoucnu podniknout něco podobného, kdyby byla podrobnější trasa, tak bych měl zájem

f.hoffi (23) napsal 21.09.2015 v 17:27

"Malé gs" je nádherná motorka, ale namontováním takových krabic, jakožto rádoby kufrů, tak to je snad proti přírodě ..hnus.., ale to je vizitka majitele. Jinak, Supr .

Hlava22 (3) napsal 21.09.2015 v 14:58+1

Díky moc já takové kktiny jako jestli jede jedna motorka rychle a druha pomalu neřeším já si u toho fotím a motorka mi slouží jako dopravní prostředek kteý chci aby mě dopravil vždy na místo určení . Jelo se nám parádně a každý den jsme dojeli kam potřebovali. Díky

kehaj (19) napsal 21.09.2015 v 12:34+1

Jirka4137 (114) napsal 21.09.2015 v 09:35

Bezva dovča. Jen doufám že se vám motorky po cestě nehádali že jedna chce jet rychle a druhá pomalu. Kolikrát se ani lidi na stejných strojích nedomluví.