Nejkratší cestou k Baltu a ještě kratší zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

MungoJerry (3) napsal 22.10.2023 v 07:35

Takhle má vypadat cestopis! Abych po jeho přečtení měl barvitější zážitky, než cestovatel sám!

JenyYamaha (6) napsal 19.10.2023 v 11:05

super koment

Plastky266 (658) napsal 18.10.2023 v 06:58

Nic ve zlém ale článek spíš mluví o povrchnosti. Takoví chytráci určitě zlepší chápání plwchovkářů vůči motorkářům... Viditelná rádoby nadřazenost nad místními atd... Byl jsem v Polsku víckrát a je to úplně jiný svět než se zde píše. Toitoiky skoro všude, odpadkové koše taky... Míst ke spaní na divoko - miliony. Moře krásné, pláže super, mnohem lepší než Chorvatsko kde je to jen pro zblblý dav atd... P památkách ani nemluvím. A silnice? Jo opravuje se, naštěstí ne jak u nás. A vše se dá vyčíst z mobilu a navigace...

k2j89 (26) napsal 18.10.2023 v 06:38

Měl jsi smůlu na počasí, to se někdy stává. Byl jsem v Polsku několikrát a snad jen jednou mi nevyšlo počasí, kdy mi propršel celý den.

JJNN (58) napsal 17.10.2023 v 09:32

Díky za pěkně napsaný a podrobný cestopis. Mě příští rok čeká cesta do Gdaňsku, kde si moje sestra koupila "letní" byt a tak budu z tvého cestopisu čerpat. To deštivé počasí a studené moře mne ovšem děsí, ale byli jsme ve stejném termínu ve slunné střední Itálii a jeden den tam bylo taky nezvykle hnusně s vydatnými lijáky. Prostě smůla na počasí skoro v celé Evropě, ale to z našich motovýletů znám a "rád" na to vzpomínám. Přináší to jiné, nevšední zážitky. Ještě jednou díky za cestopis.

Neeno (14) napsal 17.10.2023 v 07:55

Takové výlety na rychlo pár stovek km od domu jsou nejlepší na to si odpočinout ikdyž počasí moc nevyjde. Ať vám to do budoucna šlape ?