sumoto_leden

Motovýlet Polsko / Německo srpen 2019

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pepa004 (32) napsal 22.01.2020 v 17:39+1

Hele kámo bezva cesťák , máš to dobře popsaný , bezva členění nic přeplácaného , čte se to fakt moc dobře. A teda to video ..mmm Dost dobrý , záběry z dronu , hned o dvě úrovně nahoru .. luxusní. Moc se mi to líbilo. Je jasný že jsem dal plný počet hvězd.
PS: Co to bylo za stroj na který jste to točili ?

JiriK84 (4) napsal 21.01.2020 v 08:20+1

Co máte pořád s těma fotkama, koukám na to na PC a jako doplněk k reportu dobrý a když to chci vidět pořádně tak si tam zajedu. Mě se cestopis líbí, trošku delší úvod se závadou, za mě po takovém startu bych už ten den nikam nejel , ale jinak dobrá inspirace na cesty.

KlokanJack (6) napsal 20.01.2020 v 22:41

Tak je mi líto, ale bohužel je cestopis už zamčený, úprava fotek mi nejde. Nevím jak se to dá udělat. Admin zřejmě je shledal jako dostačující. Jestli někdo ví jak, tak může poradit. Díky

KlokanJack (6) napsal 20.01.2020 v 22:18

Dobře, až budu mít chvíli, tak ty fotky udělám větší.

hobr (14) napsal 20.01.2020 v 20:53-1+1

Za ty fotky bych se styděl. Když sem neumíš dát "pořádné", tak raději nic!

Komorerth (60) napsal 20.01.2020 v 13:12+2

aj ked mam nemecko a polsko rad (a prejazdene), toto ma nezaujalo. Malo napadov, zbytocne presustrovany cas popisovanim banalnej poruchy. Foty by to chcelo zmaznut a nahrat znovu. Za mna osobne - priemer

tonda0 (31) napsal 20.01.2020 v 09:45-1+2

Tak hlavně,že jste si to užili. Díky za sdílení. Jen pár připomínek. Fotky jsou strašně malinký. Video je, sorry, fakt nuda. Pro vás to možná bude zajímavý, když jste tam byli, ale třeba jen záběry Ježíše jsou dlouhé 1 a půl minuty. Kdo na to vydrží koukat? Chce to soudnost a radikálně stříhat. Ostatní lokality to samé. A až zavedou řidičáky na drony, budete se divit. Ty přelety nad obydlími jsou zakázaný, nad komunikací to samé. A nebo to máte na salámu, taky řešení. Ať se daří. Já na video neměl sílu.