Kousek po Polsku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Richie.cz (0) napsal 21.06.2017 v 10:36

Hezky napsané, dostal jsem se k tomu až letos a jelikož se chystáme taky na Balt tak budu čerpat.

ziggie (2) napsal 10.09.2015 v 12:25

Svižně napsané, pěkně nafocené, prima cestopis. Bydlím kousek od hranic s PL a jezdím tam celé roky a mám tam hromadu přátel. Doporučuju si zajet na východ, ať už dolů do Biesczad nebo nahoru k Bialystoku, nádherná příroda s trochu jinou atmosférou než třeba na Slovensku.
Co stojí za zmínku, že se rapidně zlepšila kvalita polských cest (která bývala ještě pár let zpátky fakt hustá), Poláci jsou holt mistři v čerpání EU dotací.
Mínusem je místy nepříjemně silný provoz. Na značení se dá zvyknout...
Plusem je že jsme jako Češi pro ně nejoblíbenějším národem ze všech.

k2j89 (25) napsal 09.09.2015 v 20:25

hezký cestopis, my jsme Polsko dali letos v červnu, taky jsem to sem vložil a nemohu si na Poláky v ničem stěžovat, všude byli ochotní a milí, toho Krista Krále jsme míjeli taky a asi po té samé silnici, kemp v Hejnicích je fakt dobrý, palec nahoru za ty denní dávky

langber (0) napsal 06.09.2015 v 15:38

Skvěle napsaný. Byli jsme na tom samém místě loni. supr

Yura (239) napsal 04.09.2015 v 10:27

děkuju všem za vaše hodnocení

Dawes (9) napsal 04.09.2015 v 09:48

Yuro, přečetl jsem jedním dechem Super výlet i dokumentace. A jste dobří, že jste to takhle dali
Za mě jako téměř výhradně vnitrostátního jezdce RESPEKT.

KHejml (4) napsal 01.09.2015 v 14:15+1

Pěkně se to četlo.

jádromi (1) napsal 01.09.2015 v 07:05

Hezký výlet

satanachist (27) napsal 31.08.2015 v 23:03

Svým cestopisem jsi mě definitivně přesvědčil o budoucoroční cestě k Baltu, kterou plánujeme po letošní skvělé zkušenosti s Polskem. Paráda

Jarda-z-Úpice (44) napsal 31.08.2015 v 13:10

Prima článek z cest. My jsme se rozhodovali letos také, ale to vedro nás odradilo. Ale protože my jsme při hranicích, tak jsme v Polsku každou chvilku. Hodně cest mají opravených, něco v zoufalém stavu. Ale obecně se tam dá cestovat pomalu lépe jak u nás. Tak si užívejte dál.

Stomcolt (2) napsal 31.08.2015 v 11:52

Výborně
Tvoje minulá cesta mi byla jednou z inspirací pro letošní jízdu na Slovensko. A protože synovi je 17, už jel na vlastní malorážce. A Tebe koupě další motorky asi taky v budoucnu čeká - zasel si semínko
Polsko mě taky láká, nemám to daleko, jen se bojím nudné cesty přes polskou středozem.

mikni (103) napsal 31.08.2015 v 10:56

hezký,co děláš pro dceru,já to neuměl a teď mě to mrzí