Sólo Norskem na Nordkapp – tipy a zkušenosti

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

LUMA01 (1) napsal 23.05.2023 v 19:52+1

Ahoj, moc pěkně napsaný a klobouk dolů před tebou. Vyrážíme s kamarádama letos v srpnu tak uvidíme jaký nám vyjde počasí

ldoktor (3) napsal 04.02.2022 v 11:00+1

Úžasný cestopis a inspirace. O severu hodně uvažuju, je z toho cítit ten boj a sebepřekonání. Prostě zasloužit si to. Doufám, že se mi někdy povede našetřit dovolená a podívat se tam a tento cestopis si rozhodně schovám do záložek. Díky.

ndravec (20) napsal 30.01.2022 v 16:13

Super napsané, krásný cestopis. Pěkně jsem si početl. Též jsem o tom přemýšlel, ale tvoje cesta mě asi utvrdila v tom, že doté zimy se mi nechce. V Norsku už jsem byl. Přírodní scenérie jsou tam nádherné. Ta příroda je tam neskutečně čistá a myslím, že Alpy na ni nemají. Nicméně je tam strašně draho. Polární noci bych chtěl též zažít, ale asi si jen o tom přečtu. Jsi borec tam jet takto sám Tak hodně šťastných kilometrů všude po Tvých cestách

HonzaSuchy (14) napsal 28.01.2022 v 14:37

Výlet parádní. Přiznávám, že kvůli obvyklému deštivému norskému počasí se na Nordcap vypravit nehodlám. Jednu věc ti jako skoroplzeňákovi vytknout musím. Když neměli Plzeň, tak hned přejít na Budvar? No teda.....

prebla (86) napsal 28.01.2022 v 13:49

Tady se sluší smeknout Výborné počteníčko,pěkné fotky a v neposlední řadě obdivuhodný sportovní výkon BRAVO!!!

Dan66 (74) napsal 27.01.2022 v 22:04

Nádherný výlet na kterém jsem byl při čtení cestopisu s Tebou
Díky moc a krásnou sezónu 2022

mirosku (0) napsal 27.01.2022 v 13:44

Parádna cesta, toto leto plánujem aj ja Nordkapp. Mám tiež minulý rok kúpené GS, proste máme dobrý vkus
a bol som asi mesiac Albánsko, prešvihol som asi o 2500km servis po 11tis. ale v servise mi nič nepovedali o ukončení záruky. Predpokladám, že keď mám ADV moto tak sa s nejakým ľahkým presiahnutím počíta a lebo aj s tým, že si "neodborne" olej a filter vymením niekde na ceste sám. Prajem veľa takýchto parádnych výletov.

Světlas (19) napsal 26.01.2022 v 20:50

Krásný popis, jdu se usušit

misokoren (0) napsal 26.01.2022 v 19:22

Dik za cestopis. Veľmi mi dal. Na konci mi ešte chýbalo zhodnotenie toho nepremoku od Oxfordu. Možno by si mohol aspoň sem napisat dvomi tromi vetami tvoje skúsenosti s týmto oblečením. Dík

Miluna1 (24) napsal 26.01.2022 v 10:32

Díky
hezky jsem si početl.
Oceňuji sportovní výkon... na to musí být teda morálka
Já jezdil vždy na východ. Po přečtení ve mě hlodá norskej červík.

mrkvojed (38) napsal 26.01.2022 v 10:30

Ahoj, klobouk dolů, sám na takovou cestu...já pomalu také směřuji k cestování sólo, má to něco do sebe nicméně Nordkapp je teda mazec. Parádní cestopis, určitě mě jen utvrdil v tom, že tam mám taky vyrazit. Mám předběžně vymyšlenou trasu přes pobaltské státy pak do Helsinek trajektem, nahoru na Nordkapp a zpět líznout sever Norska přes kousek Švédska zpět do Helsinek a zpět trajektem do Německa.. chtěl bych se vejít do 10 dnů a kilometrově bych byl na cca 5 tis. No nic, to jen taková příprava, docela by mě zajímal tvůj názor Jinak přeji spousty parádních výletů a podle toho jak píšeš trochu začnu měnit názor na mazáky s GSeama

31081 (666) napsal 26.01.2022 v 10:22

Moc pěkné a pro mě hodně zajímavé čtení s informacemi.

Juraj22 (169) napsal 26.01.2022 v 10:14

Parádní dovča, z vlastní zkušenosti vím, že Norsko je krásná, ikdyž hodně drahá země

Basset (4) napsal 26.01.2022 v 10:04

Krásně napsané, krásné fotky, díky za tipy pro cestu na sever!

ieiou (5) napsal 26.01.2022 v 09:53

rasoni (8) napsal 26.01.2022 v 08:01

pěkné čtení a fotky

Avac (0) napsal 26.01.2022 v 07:26

Modré sloupky s kamerou a radarem hlídáji výběr mýta kamionů. Cestopis krásné napsaný. Díky??

Juriáš (5) napsal 26.01.2022 v 07:11

Krásné čtení,

gunman (8) napsal 25.01.2022 v 18:46+1

No na přečtení jsem si málem musel vzít dovolenou já, ale stálo to za to. Pěkná cesta, nádherné fotky, cestopis perfektní a narvaný jak zážitky, tak informacemi. Ty jsi zase chtěl, abych závilděl co. No, povedlo se ti to. Příště jedu s tebou. Chci to vidět.