Nejlepší pokažená dovolená

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pandrola_1 (0) napsal 13.08.2018 v 17:39

Hlavně že jsi celý a v pořádku!!! Pěkný článek.

majky72 (131) napsal 13.08.2018 v 13:52+1

No ja som tu navigaciu umiestnil tento rok nad pristroje a max spokojnost alpy a dolomity som isiel z hlasom v helme, teraz som sa vratil z bosenskych , černohorskych a srbskych hôr kde sme jazdili off a aj bez hlasu parada ale je pravda že som sa zasa par raz "kochal" a aj ked sme napriklad za pol dna nestretli auto skoro som preto isiel mimo cesty 😂 ale na tvojom mieste by som isto neprestaval ja som ako 17ročny lietal na pionieri papiere na velku motorku som si spravil v 44 rokoch za dva roky mam natočenych cca 40 000 km po europe a jedine čo ma mrzi že som premeškal tolko rokov.

danny355 (127) napsal 12.08.2018 v 23:52

Dobrý článek a tu navigaci co nejrozumnějii do úrovně očí.. Mapa na báglu na nádrži nebo na řidítkách,to je slušná šance na průser ..

Ne nadarmo je "dakaristi " mají pěkně vysoko,
jak koukneš dolů,tak bajk jede pořád dál a když třeba na hlavní trefíš z boku dodávku,kde její řidič tak nějak " přehlídl ",že by měl dát přednost, tak je to zlý .
Ať se daří a kolečkama dole ..

2stroke (63) napsal 12.08.2018 v 00:33

Psát umíš dobře, pěkné se to čte ...nicméně - ráfek jste měli srovnat kladivem a jet zase dál : ))...

blane (0) napsal 10.08.2018 v 19:14

Hezké, a dobrý konec se dostavil;)

paserack (1) napsal 10.08.2018 v 18:12+1

ahoj, to bych nebral jako důvod přestat.. když se nic tak strašného vlastně nestalo. A víš jak se poučit. Já letos spadl-highslide, protože jsem "nepřizpůsobil rychlost podmínkám a stavu vozovky". Pár týdnů solidně naražené rameno a jezdit jsem nepřestal.. Občas to prostě přijde a člověk se z toho poučí.

Adamíra (4) napsal 08.08.2018 v 21:37

never give up.

6S310DR (14) napsal 08.08.2018 v 21:31

Taky jsem před lety chvilku nedal bacha, predemnou zastavilo SUV a uz jsem byl uvnitř. V 60tce. A odrazil se do vedlejšího pruhu, kde jel tahac Magnum a mistrne se mi vyhnul.
Takže,, jen,, zlomeny L1,2 a rozdrceny pravy zapesti. Nekolik operaci. Prezil, bez inva voziku a zas jezdim...
Ale trvalo to vic jak rok...
No jo no.
Hlavně že nas to bavi.
A dobry psani...

hmota (11) napsal 08.08.2018 v 18:49

Bud v klidu,ja po padu taky rikal "je to super ale boli to" a pak jsem koupil novou a za 8 let 80 000 km bez padu

burak (11) napsal 08.08.2018 v 11:40

Díky moc všem za kladné hodnocení dlouho jsem váhal, jestli to mám vůbec zveřejňovat a popravdě jsem čekal, že dostanu sodu za cestopis z tak profláknutých míst o kterých se toho tolik napsalo. Snad to bude pro někoho inspirací a ponaučením. Motorka už je bohužel už pryč, takže si teď dám menší pauzu. Časem se k tomu doufám vrátím a třeba sem hodím další cestopis s lepším koncem . Ještě jednou díky a ať vám to všem jezdí

Furda (0) napsal 08.08.2018 v 11:07

Zdar Buráku,
super čtení až na ten konec škoda, ale hlavně, že si v cajku.
Jak tu píše většina taky si myslím, že se vrátíš na dvě kola zpět, též
jsem se vrátil po 20letech, když jsem položil mou jawku 250 v šortkách.
Rodiče supr ať se daří a měj se fajn

Targus (429) napsal 08.08.2018 v 01:23+2

burak

Neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech.
A tebe potkalo štěstí, protožes ty oči zvedl ještě v momentě, kdy jsi s tím mohl něco málo udělat. I když to nedopadlo úplně nejlíp.
Pokud jsi byl schopen hupsnout za řídítka a dojet na nocleh, nebude tak zle. Počítám, že se k motce dříve nebo později vrátíš.
Já se vrátil po 36 letech.
A sotva jsem ten křáp dotáhl dom, už na tom seděl můj fotr!!! V šestasedmdesáti, po 53 letech!!!
Dvoukolová viróza je nevyléčitelná, pouze se občas dají potlačit příznaky.

strabonits (2) napsal 07.08.2018 v 22:21

Cestopis super, hezky čtivé. Z nehody si nic nedělej, chyby dělá každý. Buď rád, že to dopadlo "jen" takhle. A navíc víš, že tě rodina nenechá na holičkách.

Řanda (-7) napsal 07.08.2018 v 21:57

Pékne fotky, hlavné že se Ti nic važneho nestalo

slamabiker (15) napsal 07.08.2018 v 12:38

Sám vím, že kdo má motorku v srdci tak se nechá unést pocity a jsou chvíle kdy nemyslí na to co by se mohlo stát...naštěstí jsem měl vždy kliku a dojel vždy v pořádku k lidem, které mám rád Hezky napsáno a neboj určitě se ještě svezeš, já se k motorkám vrátil po 15 letech

pistapista31 (20) napsal 07.08.2018 v 12:13

Finč (89) napsal 07.08.2018 v 07:42

milan1963: Teď jsi mě pobavil My jezdíme do Alp právě sjíždět průsmyky

burak: Buráku, časem se oklepeš a zase vyjedeš. Já jsem si loni taky ustlal ve Francii a beru to jako ponaučení
Počti si: https://www.motorka...u-padavky-38237.html

535xv (27) napsal 06.08.2018 v 23:02

Slibuju,že už nikdy nebudu nastavovat navigaci za jízdy a tobě přeju vše dobré

pavelpokec (-2) napsal 06.08.2018 v 20:55

U mě dobrý,hlavně že jsi neviděl to světlo na konci tunelu takže OK

Pivko (85) napsal 06.08.2018 v 20:31+1

Dobře Tý ! Vše dopadlo nakonec dobře ,jak pišeš závěrem , dáš se do kupy a znova si vyjedeš. Díky žeš si to nenechal jen pro sebe a svěřil jsi i pro ostatní motorkáře . Je třeba vždy myslet i za jiné aby i zítra , byl nový den znova vyrazit za zážitky.

Mara8993 (5) napsal 06.08.2018 v 18:51

Přesně z této krátké nepozornosti mám velký strach a úplně to eliminovat asi nejde. Jedu teď taky poprvé do neznáma na jih a doufám, že mi hodně pomůže hlasová navigace a nebudu moc čumět dolů do řídítek.
Ať se daří!

paveljbc (1) napsal 06.08.2018 v 15:27+1

Projel jsi to hezké, co se dá v těchto končinách najít ... Nezoufej, jak píšeš, to špatné odejde, jen z toho musíš vzít ponaučení ... Navigace co nejvýš na budíky, trasy naplanované a nahrané do navigace na každý den, pak už to je pohoda ... A hlavně, nesnaž se stihnout vše za jeden den, za prvé ti to stejně splyne a za druhé, v kopcích je 300 km vražedných. Když ubereš, dáš kafco, pokocháš se výhledy, tak to jsou samá pozitiva ...

HonzaSuchy (14) napsal 06.08.2018 v 13:47+2

Za mě velký plus. Občas každému něco nevyjde, ale jen málokdo to umí veřejně přiznat. Hlavně na motorku nezanevři, oprav to a vyraž zase.

31081 (674) napsal 06.08.2018 v 12:25

.Jo jo na mašině se musí člověk bez přestání soustředit, předvídat co udělá debil před tebou a za tebou a vedle tebe a neustále být ve střehu,jinak to nejde.Nevzdávat

Milan1963 (272) napsal 06.08.2018 v 11:57-3

Dobře napsáno. Taky jsem boural, v Itálii, byl jsem sám a domů jsem se musel taky nějak dopravit...nakonec mám pěkné zážitky. Jen jezdím zásadně podle mapy a nevyhledávám passa - před 3 dny jsem přijel z Alp a neprojel ani jedno - spíš doporučuju památky, musea, hrady. Ale to je podle každého jedince.

hmota (11) napsal 06.08.2018 v 10:26+1

Přesně téhle situace se bojím když za jízdy čumím do mapy

Gapyra (2) napsal 06.08.2018 v 09:46+1

Přesně to samé se mi stalo v Terstu. Kouknu na navigaci a jak zvednu oči, auto přede mnou stojí. Hrozný okamžik. Vfr ve dvou a s třemi kufry šlo na přední a naštěstí jsem dobrzdil. Teď už mám navigaci hlasem do helmy a nemusím na ni téměř koukat. Doporučuji

radeki (51) napsal 06.08.2018 v 08:53+3

Oceňuji hlavně tu "Májku" ... já bych to nedal, podle mne poslední dobou Hamé produkuje strašný věci ... do huby bych to nedal :)

Imre (33) napsal 06.08.2018 v 08:40

Chtělo by to ještě fotku motorky ze předu po bouračce

Cáca (5) napsal 06.08.2018 v 08:27+1

Pěkný cestopis. Z nevydařeného závěru si nic nedělej, to se občas stane. Příště si na to dáš bacha. Škoda motorkaŕení zabalit.

Předchozí
1 2